A s ní i zápasy, jedny z posledních reportů jsou pro Vás nachystané!

'9' - HCM Warriors Brno - HK Kroměříž 13:2

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Dnes přijel soupeř oslaben o brankáře a nějaké hráče, kteří mu odjeli někam se selektem. Pokud je to pravda, tak je to neúcta těch hráčů, rodičů a trenérů selektu vůči všem a všemu. Toto je jeden ze zásadních problémů českého hokeje.

Ke hře se nemá cenu moc vyjadřovat, vyzkoušeli jsme si hru v útočném pásmu.

Tel. 732698834

V tomto utkání jsme jasně dominovali a soupeře skoro k ničemu nepustili. Pouze jedna slabší chvíle na začátku třetí třetiny a polevení v koncentraci přineslo několik slepených gólu soupeře. Potom jsme opět zapnuli a zápas dostali pod kontrolu. Bohužel jsme si z tohoto utkání odnesli 3 zraněné hráče, kteří nám budou v závěru sezony chybět.

Konečný stav: 16:6

Odehráno: 26.3.2022

'8' - HC KOMETA BRNO - HCM Warriors Brno 5:0

trenér

Na Kometu jsme odjížděli kvůli zranění značně oslabení o 4 klíčové hráče. V počtu 13 jsme ovšem tento zápas odehráli se ctí. Podržel brankář Matoušek, hráči hráli velmi zodpovědně a v půli zápasu za stavu 2:0 jsme nebyli daleko vyrovnání. Kometa byla bezzubá a inkasované branky jsme jim doslova darovali.

trenér

Dnes obrovská pochvala pro celý tým, který pracoval velmi dobře. Jde vidět, že tým má obrovskou vnitřní sílu a dokáže se rychle oklepat s nepovedených utkání, dokáže během zápasu otáčet nepříznivý stav a jen tak se nezlomí. Zápas s Ostrohem jsme měli celou dobu pod kontrolou a od začátku byla vidět obrovská touha zvítězit. Probudili se nám střelci vypadá to, že ladí formu na play-off. V úterý nás ovšem čeká poslední utkání v této sezóně, kdy hrajeme doma se Vsetínem.

Konečný stav: 7:3