Tříbodová juniorka i dorost! Na první místo chybí 4 body!

Poslední lednový víkend se vydařil pouze dorostencům. Ti brali všechny 3 body z Orlové. Junioři, osmáci i šesťáci jsou tentokrát bez bodu.

'JUN' - Důležité vítězství! Naděje na záchranu tak stále existuje

Konečně jsme porazili nepříjemného soupeře a to po zodpovědném výkonu, kdy jsme byli hlavně v první třetině lepším týmem. Teď musíme toto vítězství potvrdit i v dalších zápasech, abychom se vyhnuli baráži.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Miloš(C), Bocián, Karpíšek, Del Favero, Rašovský, Staněk, Mudrych, Marčík, Daněk, Molnár, Sedláček, Šána, Kavický, Leška, Pröschl, Vysloužil, Svoboda, Bazala.
Branky: 1. Molnár(Leška, Svoboda), 2. Daněk(Pröschl, Miloš), 3. Bazala(Sedláček, Mudrych), 4. Rašovský(Daněk, Bazala), 5. Svoboda(Leška, Sedláček)
Konečný stav: 5:2 HC Litomyšl
Odehráno: doma, 31.01.2020 od 16:45 hodin

'DOR' - Sobotní domácí utkání s Opavou bylo z důvodů nemoci soupeře odloženo

'JUN' - Vyrovnaný zápas, avšak štěstí stálo na druhé straně

Když nedáš góly, nemůžeš vyhrát. Jednoduchá rovnice. Kluci nechali na ledě všechno, dřeli až do konce. Dnes jsme horší nebyli, ale to je sport.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Mituchovič, Bocián(C), Karpíšek, Vysloužil, Molnár, Šána, Furch, Daněk, Marčík, Pröschl, Bazala, Leška, Mudrych, Kavický, Rašovský, Svoboda.
Branky: 1. Svoboda(Molnár)
Konečný stav: 1:2 HK MD Šumperk
Odehráno: venku, 02.02.2020 od 14:20 hodin

'DOR' - Chybí pouhé 4 body na první Třebíč

trenér

Čtyřicet minut jsme dnes tahali za kratší konec provazu. Byli jsme horší a soupeř byl důraznější a rychlejší, ale díky našemu gólmanovi a trochu štěstí jsme to udrželi v hratelném stavu 1:1. Ve třetí třetině jsme už byli lepší a už jsme bruslili. Dali jsme gól na 2:1, potom na 3:1, což nás psychicky nakoplo a zvladli jsme to. Uhráli jsme veledůležité tři body a po včerejší porážce Třebíče právě s Polskem jsme se zase dotáhli, takže super a teď se budeme připravovat na klíčový zápas příští sobotu v Třebíči, protože pokud to zmákneme, tak máme Třebíč opravdu na dostřel. Dnes bylo vidět, že i když se klukům nedařilo tak že pak dřeli a že je vidět, že udělají maximum pro to, abychom tu Třebíč ještě potrápili.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Horák) - Mareček, Gryc, Hamřík, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Modl, Ryšánek, Heinrich, Dočekal.
Branky: 1. Milotinský(Brokeš), 2. Milotinský(Dočekal, Berka), 3. Mlčoch(Milotinský)
Konečný stav: 3:1 Polsko U16
Odehráno: doma, 02.02.2020 od 10:30 hodin

'9' - Soupeř rozhodl ve třetí třetině

Hned v úvodu jsme inkasovali gól, který kluky srazil, ale snažili jsme se stav zápasu vyrovnat - bohužel se nám to nepovedlo. Na začátku druhé třetiny se domácímu týmu opět podařilo navýšit vedení. I přes to, že jsme soupeře neustále dotahovali, nám soupeř v průběhu třetí třetiny odskočil na dvě branky, které se nám nepodařilo vstřelit. Musíme zapracovat na začátcích třetiny, protože se nám nemůže stávat, aby nám soupeř hned v úvodu takto odskakoval.

Soupiska Warriors Brno: Frgál - Hamřík, Ludikovský, Šlahora, Jindra, Lička, Křípal, Dočekal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Kučera, Modl, Raušer, Drasal.
Branky: 1. Kučera(Raušer), 2. Raušer, 3. Kočka(Drasal)
Konečný stav: 3:5 PSG Berani Zlín
Odehráno: venku, 31.01.2020 od 16:00 hodin

'8' - Brankář Frgál nejlepším hráčem

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Soupeř nás od začátku utkání převyšoval svým pohybem, bruslením a schopností řešit ihned aktuální situaci na ledu. Díky svým přednostem měl celé utkání pod kontrolou a od vyššího brankového rozdílu nás svými zákroky podržel brankář, náš nejlepší hráč na hřišti.

Soupiska Warriors Brno: Frgál - Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Lička, Kunc, Bílý, Řežucha, Hrazdíra, Baláž, Bartoň, Drasal(C)

Připravujeme ...

Soupiska Warriors Brno: Motal(Hanzlík) - Slezáček, Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Procházka, Brodecký, Čada(C), Šichtař, Janák, Vašín, Maloň.

Tel. 732122081

Během rozcvičky bylo vidět, že Břeclav je silově, váhově i výškově někde jinde. Nástup do zápasu byl dobrý a vsítili jsme branku, která nakonec nebyla uznána. V zápětí jsme gól obdrželi a psychika hráčů byla silně narušena. Hráči Břeclavi byli silovější a dařilo se jim vyhrávat většinu soubojů. Dvě třetiny jsme se snažili nepříznivý stav zvrátit,  držet krok se soupeřem, ale bez vstřelené branky to prostě nejde! Do třetí třetiny jsme evidentně nastoupili s menší motivací a z hratelného výsledku 3 - 0 pro soupeře se stalo 10 - 0. Tento zápas byl jeden z nejhorších a soupeř nás přehrával po celý zápas.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Urbánek, Ryšánek, Coufal,  Prokeš, Kurek, Prokeš, Daněk(C), Jančík, Dlabáček, Štangler, Kafka, Harásek.