Týden uběhl jako voda a s nimi zápasy

Podívejte se na hodnocení výkonů v nich!

'JUN' - HC RT Torax Poruba 2011 - HCM Warriors Brno 6:0

Nedůsledná hra a malá koncentrovanost vedla k prohře první třetiny 0-2.  Zápas měl jednoznačný průběh, soupeř si s chutí zastřílel a zaslouženě zvítězil 0 – 6.  Hráčům jsme po utkání v kabině řekli, že bez bojovnosti a disciplíny hrát hokej nejde.

Konečný stav: 6:0
Odehráno: 28.1.2022

'JUN' - HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY BRNO 1:8

Výsledek jednoznačně potvrdil, že řada hráčů si chodí jen tak zahrát. Trestná lavice na naši straně nevychladla. Dostat 6 branek v oslabení ukazuje, buď na neschopnost nebo na neumění se přizpůsobit nárokům juniorské ligy.

Tel. 732698834

Z mého pohledu velmi povedený zápas, kluci makali a zaslouží si pochvalu, od našeho předchozího střetnutí s Brodem jsme ušli kus cesty. Opět proti nám stál starší soupeř, ale tentokrát jsme se nebáli a dokázali se jim vyrovnat a v některých fázích utkání jsme soupeři i přehrávali. V utkáni jsme ještě minutu do konce vedli 5:4. Při soupeřově powerplay jsme ovšem udělali dvě individuální chyby, pramenící ze snahy skórovat, které nás stály výhru. Jsou to, ale chyby v procesu učení, které můžeme do budoucna odstranit. V závěru bylo spoustu emocí, které nás můžou jen posunout dál.

Konečný stav: 5:6
Odehráno: 29.1.2022