Vánoční turnaje byly pro Warriors úspěšné!

Warriors se úspěšně zúčastnili turnajů, přetěte si report z nich!

'7' - Turnaj Hodonín - 2. místo

Tento turnaj musím hodnotit velice pozitivně. Ve všech utkáních jsme podali velice dobrý výkon, Zvláště si cením vysoké výhry nad Přerovem 7:1 a velmi kvalitní zápas proti Porubě  2:2. Bohužel nás ve všech zápasech zradily nájezdy (čtyři prohry) a to nás stálo výhru v turnaji. Nakonec jsme obsadili krásné druhé místo. MYSLÍM, ŽE KLUCI ZASLOUŽÍ VELKOU POCHVALU ZA REPREZENTACI KLUBU, JAK PO SPORTOVNÍ STRÁNCE TAK I CHOVÁNÍM PO CELOU DOBU TURNAJE.

VÝSLEDKY

WARRIORS-PROSTĚJOV 5:3

WARRIORS-PŘEROV 7:1

WARRIORS-HODONÍN 9:2

WARRIORS-PORUBA 2:2

'6' - Vánoční turnaj v Přerově - 2. místo

Naši šesťáci uspěli na Mezinárdním Vánočním turnaji v Přerově!

Turnaj pořádaný v mezi svátky v Přerově byl pořádán pro ročník 2010 a byl velmi kvalitně obsazen. Přijely týmy jako Vítkovice, Havířov, ze Slovenska Nitra a Martin, Nechyběl domácí Přerov a Warriors. Po prvním dni, kdy jsme se rozkoukávali, kluci druhý den zabrali a probojovali se až do finále. Tam jsme nestačili na domácí Přerov a ve velmi vyrovnané bitvě prohráli 1:3. Nakonec jsme si odvezli krásné druhé místo a stříbrné medaile. Turnaj nám ukázal, že se můžeme měřit s kýmkoliv v zápasech hraných čistě na ročníky 2010. Hráčům děkujeme a těšíme se na další práci ve zbytku sezóny.

'5' - Turnaj v Jaroměři - 1. místo

Milan Vlk

Trenérská licence A

Tel. +420 608 711 223

5.třída se zúčastnila na závěr roku turnaje v Jaroměři, kde sehrála velmi kvalitní utkání  s Třebíčí s vítězným výsledkem 5-0.

Bez odpočinku jsme hráli s domácí Jaroměří a hned v úvodu utkání jsme dostali dvě branky. A i přes závěrečný tlak z naší strany jsme prohráli 2-3. Poslední utkání s Pardubicemi jsme vyhráli 7-3, a stali se vítězi turnaje. Do výsledku turnaje se započítávali i výsledky z dovednostních soutěží na ledě a z basketbalu, i v těchto disciplínách se nám dařilo.

'4' - Turnaj ve Vyškově - 3. místo

Ing. David Ludvík

Trenérská licence C

Tel. 604219484

Vystudována Fakulta stavební - VUT

Čtvrťáci ukovali ve Vyškově bronzové medaile

Den před Silvestrem se uskutečnil ve Vyškově turnaj ročníků 2012 s nadupanou účastí žraloků z Vyškova, kohoutů z Olomouce, Prostějovských jestřábů a našich malých válečníků. Očekávali jsme i zahraničního soupeře z USA, ale z týmu NJ Devils se nakonec vyklubala pouze farma New Jersey - ďáblíci z Nového Jičína.

Vysoká byla nejenom kvalita soupeřů, ale i organizace celého turnaje a když se na zápasech jako rozhodčí zjevil mistr světa Petr Hubáček, měly děti o skvělý zážitek postaráno. Naši kluci byli po vánoční pauze správně hokejově hladoví, ale bohužel i když ve většině zápasů soupeře s pukem přehrávali, nedokázali vždy přetavit tuto převahu i do výsledného skóre. Tak nás tři těsné prohry z osmi zápasů připravily o lepší medaile, ale nikoliv o dobrý pocit z předvedené hry a vysokého nasazení.

Do příštích turnajů musíme zapracovat na psychické pohodě v týmu i když se zrovna výsledkově nedaří a ukázat dětem, že v tomto věku není důležité skóre na výsledkové tabuli, ale kreativita, nebojácnost, skvělé bruslení a dobrý pocit z předvedené hry, do které dají svoje maximum.

Trenérský tým David Ludvík a Milan Vlk