Klub HCM Warriors vyhlašuje velkou letní fotosoutěž pro členy a přátele klubu. Pošlete nám prázdninovou fotku s tématikou Warriors a na konci prázdnin trenéři vyberou ze všech zaslaných fotografií tři nejlepší a jejich autory klub zajímavě odmění.

Šanci na vítězství mají fotografie v dresu na vrcholu Mt. Blanc, v klubovém kulichu v Islandských termálních pramenech a samozřejmě všechny nápisy „Miluji Warriors“ v písku na plážích Karibiku.

Ale stejně tak, a možná i více oceníme, když se vyfotíte, jak v dresu pomáháte babičce na zahrádce nebo uklízíte následky tornáda na Břeclavsku. Protože být Warrior, znamená mít týmového ducha.

Vaše fotky posílejte na email [obfuscate_1_|98|112|105|99|56|103|99|103|114|91|109|110|96|103|113|98|108|105|105|41|95|113] a pokud máte Facebook nebo Instagram, tak je zároveň vkládejte i tam a nezapomeňte označit náš klub @HCM Warriors Brno a přidejte hashtag #hcmwarriors a #prazdninyswarriors

Zasláním fotografie souhlasíte s tím, že ji následně můžeme použít na internetových stránkách klubu, Facebooku a Instagramu.

Přejeme Vám hezké prázdniny a spoustu báječných zážitků a těšíme se na start sezóny v srpnu

HCM Warriors Brno