Víkendové reporty k přečtení!

Ne všem hráčům Warriors se tento víkend výsledkově podařil, přečtěte si hodnocení trenérů!

'JUN' - HC Kobra Praha - HCM Warriors Brno 4:2

Po týdenní nucené pouze jsme začali dobře a v polovině první třetiny jsme šli do vedení brankou J. Tomana 1 – 0.  O vedení jsme  přišli  po chybách ve vlastních přesilových hrách, kdy hrubky obránců soupeř dokonale využil a obrátil v první třetině skóre na konečných 2 – 1. V druhé třetině T. Kala využil početní výhodu a brankou srovnal stav na 2 – 2,  a tímto stavem se uzavřela druhá třetina. Do třetí třetiny jsme nastoupili nepozorní,  hned z úvodního buly po šesti sekundách obdrželi třetí branku, která ovlivnila další průběh utkání. K odvetě z naší strany nedošlo, vlivem velkého počtu trestu (celkem 6 dvojek) a  v oslabení dostali čtvrtý a závěrečný gól na konečných 4 -2.  Ve značně vypjatém utkání došlo ze strany Kobry k vyprovokované bitce, kdy T. Kala a J. Láryš dostali vyšší tresty.  Vyrovnané utkání znovu rozhodli po kolikáté v této sezóně vlastní přesilovky.  Není možné, abychom dostávali dvě branky v početní převaze nebo hned v úvodu třetiny. Chyby, za které platíme brankami, si nemohou dovolit ani starší žáci.

Konečný stav: 4:2

Odehráno: 11.2.2022

'JUN' - IHC Králové Písek - HCM Warriors Brno 4:2

V neděli jsme jeli na led lídra druhé skupiny a opět jsme sehráli vyrovnané utkání, kdy jsme si zasloužili dovézt alespoň jeden bod. Opět se potvrdilo, že i v malém počtu jsme schopni bojovností nahradit jiné nedostatky. V úvodní třetině jsme dokázali odpovědět na soupeřovi dvě branky a v závěru třetiny brankou D. Heinricha v přesilové hře uzavřeli  první třetinu na konečných 1 – 2.  Když jsme ve druhé třetině srovnali brankou J. Tomana na 2 – 2, dokonale jsme zaskočili soupeře, který marně hledal recept překonat naši bojovnost a brankáře K. Horáka. I po obdržené brance jsme měli několik možností srovnat do konce třetiny, což se nepovedlo a třetina končila těsným rozdílem  2 – 3. Ve  třetí třetině jsme pokračovali v bojovném výkonu a vytvořili si tlak, kdy jsme měli mnoho šancí na vyrovnání, ale jak je zvykem z nenápadné situace a chybě v nepokrytí hráče mezi kruhy jsme dostali nešťastný čtvrtý gól. V závěru jsme zkusili hru 6 proti 5, ale ani to nevedlo ke vstřelení branky. Kluci zaslouží i přes porážku poděkování za odvedený výkon.

Tel. 732698834

Zápas herně velmi vyrovnaný, kde jsme měli navrch, tak bylo jednoznačně v brankovišti. Narozdíl od soupeře nás gólman podržel v zásadních momentech. Jinak to byla přestřelka a o vítězi rozhodlo, že jsme dali více branek než soupeř. Pochválil bych skvělý týmový výkon kluků. Tato výhra nás může povzbudit a naladit opět na vítěznou vlnu.

Konečný stav: 7:6

'7' - HC Oceláři Třinec - HCM Warriors Brno 7:5

Report bude dodán...

Konečný stav: 7:5

'6' - HCM Warriors Brno - HC Brumov-Bylnice 11:4

trenér

Z naší strany velmi povedené utkání, konečně jsme prolomili střeleckou bídu a zastříleli si. Zápas odmakaný od všech hráčů počínaje brankářem až po posledního hráče na střídačce. Utkání jsme měli pod kontrolou a díky aktivní hře jsme soupeře skoro k ničemu nepustili. Dostali jsme se do spousty šancí a střelbu výrazně zefektivnili. Vyzdvihnul bych týmový výkon a věřím, že nás tato výhra povzbudí do další práce.

Konečný stav: 11:4