Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

10.9.2018 - ELD: HC ZUBR Přerov – HCM Warriors Brno 4:3 (1:2,1:0,2:1) nadstavba 1:0 prodl.

V sobotním 1. kole Extraligy dorostu zavítali naši dorostenci na led Přerova, který v minulé sezóně bojoval na závěrečném tunaji MČR Naši borci po tuhém boji odkud odjeli nakonec bez bodu, když domácí otočili skóre v závěrečných minutách a urvali i bod z nadstavby zápasu.

Komentář utkání od jednoho z trenérů Warriors Petra Kolečkáře: „Dnes nám hokej ukázal, jak dokáže být krásný a krutý zároveň. Je vždy velmi drsné, když po celý zápas vedete, nebo je skóre vyrovnané, a nakonec zůstanete bez bodu. Naše chyby v závěru však chladnokrevně potrestal nejlepší hráč soupeře Ryšavý, který navíc vzápětí rozhodl i nadstavbové prodloužení.

Výkon našeho týmu však byl dnes velmi dobrý. V první třetině jsme byli aktivnějším a důraznějším mužstvem a po zásluze jsme ji vyhráli. V druhé a třetí třetině už byli více na puku domácí, náš tým však velmi dobře pracoval a nepouštěl soupeře do velkého množství vyložených brankových příležitostí. Přestože se nám závěr utkání nevyvedl dle představ, náš tým se nemá za co stydět. Jednalo se o sebevědomý, disciplinovaný a bojovný výkon. Pozitivem je určitě také využitá přesilovka a výborná práce v oslabení.“