Komerční partneři

Teplárny Brno, a.s.

Jsou městskou společností, která stabilně a spolehlivě zásobuje teplem zhruba 4000 odběrných míst v Brně. Mezi jejich odběrateli jsou například AZ Tower, Masarykův onkologický ústav, polyfunkční objekt SONO Centrum, Vila Tugendhat, univerzity a pivovar, stejně jako desítky dalších významných brněnských firem a institucí, a 100 000 domácností.

Teplárny Brno, a.s. jsou společensky odpovědnou firmou podporující projekty a lidi, kteří pomáhají zkvalitňovat život obyvatelům Brna. V roce 2016 obdrželi ocenění v Ceně hejtmana jihomoravského kraje za společenskou odpovědnost.

Hotelová škola

Soukromá střední odborná škola zajišťuje výuku čtyřletých oborů hotelnictví a turismu a obchodní akademie.  Škola nabízí rozšířenou výuku cizích jazyků, praxi v nejlepších hotelích a cestovních kancelářích  a výuku ve specializovaných učebnách se špičkovou technikou. Studenti navštěvují odborné kurzy a semináře (barmani, sommelieři, baristé, průvodci cestovního ruchu)  a v průběhu studia se účastní zahraničních stáží v Rakousku, Itálii, Anglii, Francii a na Slovensku. Úspěšní absolventi mohou pokračovat ve studiu na Vysoké škole obchodní a hotelové.

Vysoká škola obchodní a hotelová

Základním cílem VŠOH je naplnit poslání neuniverzitní vysoké školy, která vybaví absolventa potřebnými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi pro výuku managerských funkcí v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu. Stěžejní studijní obory jsou Management hotelnictví a cestovního ruchu a Gastronomie, hotelnictví a cestovní ruch, forma prezenční i kombinovaná. Absolventi jsou připraveni pro zvládnutí široké škály řídicích, organizačních, plánovacích a kontrolních funkcí v oblasti vyššího managementu v hotelích, hotelových řetězcích a v dalších ubytovacích zařízeních, zejména v malých a středních podnicích, zařízeních cestovního ruchu, v orgánech státní správy a samosprávy i v samostatném podnikání s přihlédnutím k podmínkám Evropské unie.

AW TOOLS INTERNATIONAL

Firma AW TOOLS INTERNATIONAL, s.r.o. je ryze českou firmou specializující se na obrábění kovových i nekovových materiálů na moderních CNC strojích. Strojový park se rozkládá na výrobní ploše 1000m2.

Strojový park se pravidelně rozrůstá o nové moderní CNC stroje. Naší doménou je kusová, malosériová až sériová výroba vysoce přesných drobných dílů až do rozměrové kapacity našich strojů. Pracovní náplní je výroba strojních součástí na zakázku podle výkresové dokumentace nebo také dle dodaného vzoru.

Sortiment vyráběných dílů je velice široký, od jednoduchých až po složité díly s vysokým stupněm přesnosti. Zárukou kvality výrobků je kontrola tolerovaných rozměrů na digitálním 3Dměřícím přístroji.

Firma rovněž provádí i montáže menších podskupin a celků.

WOODCOTE CZ, a.s.

Stavebniny Woodcote se během svého působení na trhu staly synonymem pro centrum suché výstavby a sortiment neustále rozšiřujeme tak, abychom ve stálé nabídce měli většinu stavebních materiálů. V České republice nás k zákazníkům přibližuje přes 30 poboček od Klatov k Ostravě.

Vybíráme a za férové ceny prodáváme prvotřídní stavební materiály s dlouhou životností, které ulehčují práci, šetří náklady a jejich výroba i použití řeší vliv na životní prostředí. Se zákazníky a výrobci nás spojuje vášeň pro stavitelství a hrdost na práci, která po nás zůstane.

JEDOTOUR, s.r.o.

Autobusová doprava, cestovní agentura.
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava osob zajišťovaná osobními vozidly, mikrobusy a velkými autobusy.

Naše společnost byla založena již na počátku roku 1993, od této doby se jako cestovní kancelář věnovala převážně organizování poznávacích zájezdů.

Od roku 2003 se společnost přetransformovala z cestovní kanceláře na cestovní agenturu a autobusovou dopravu s vlastním vozovým parkem.

Naše dopravní prostředky splňují veškeré podmínky požadované pro přepravu v rámci Evropské unie a jsou řízeny řidiči, kteří mají dlouholetou praxi jak při cestách v tuzemsku, tak i do všech koutů Evropy i mimo ni (Maroko, Turecko atd.).

APER

Společnost APER s. r. o., je na trhu od roku 2009 a specializujeme se na výrobu sportovních dresů, funkčního prádla nebo fanouškovských předmětů. Zákazníkům nabízíme individuální přístup, vysoký komfort a zaručenou kvalitu. Naší odměnou jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám často a rádi vracejí. Jejich věrnosti značce APER si velice vážíme a motivuje nás k neustálému zlepšování služeb.