trenujeme jinak

Trénujeme jinak: komplexní příprava přiměřená věku

Chcete, aby vaše dítě získalo pozitivní vztah ke sportu, rozvíjelo se dlouhodobě s tréninkem na míru svému věku? Aby z něj v budoucnu byl vrcholový sportovec se zdravým základem a přístupem?

S ranou specializací a výsledky „hned a za každou cenu“ riskujete budoucí ztrátu motivace, vyhoření i zdravotní potíže. Zvolte raději dlouhodobý přístup.

trenujeme jinak

Trénink přiměřený věku

6 let - výkonnost 0 % Zábava Dřina

Vztah k hokeji

Raná specializace

6 let - výkonnost 0 % Zábava Dřina

Vztah k hokeji

6 let 22 let

My volíme cestu komplexní a přiměřené přípravy

Výsledky

Děti s námi najdou zálibu ve sportu a lásku k němu. Získají tak nejlepší základ k tomu, aby z nich byli špičkoví hráči, případně skvělí trenéři, sportovní manažeři, sponzoři. Anebo výborní rodiče, také vedoucí své děti cestou dlouhodobě skvělých výsledků.

Výstřižek4
Výstřižek5

Výhody komplexní přípravy přiměřené věku - všestranný základ

- Děti si rozvinou pohybovou motoriku, koordinaci, obratnost, sílu a rychlost.

- Naučí se správně běhat, skákat, chytit míč, udělat kotoul, stojku, plazit se… Základní pohybové dovednosti pak využijí v každém sportu.

- Všestranný základ je spolehlivou prevencí obezity, nadváhy a nemocí pohybového aparátu.

- Položíme pevný základ pro celoživotní pozitivní vztah ke sportu a pohybu.

Výstřižek5

Základem je hra

Důležitost hry v tréninkovém procesu mládeže

Hra je v tréninkovém procesu mládeže jedním z nejdůležitějších elementů, proto ji zařazujeme i my. Je pro dítě příjemná a motivující. To ale není všechno.

Hry v dětském věku ovlivňují mentální vývoj dětí, přirozeně rozvíjí kreativitu a pomáhají jim se lépe učit novým dovednostem.

A víte, jak odpovídají děti na otázku, proč se věnují sportu? „Zážitek – dělám sport, protože mě baví!“

Výstřižek6