Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
trenujeme jinak

 

Naše vize a poslání

Posláním klubu je připravit takové podmínky, abychom byli schopni v každém ročníku vychovat hráče pro „velký“ hokej a zároveň vychovávat mladé lidi s celoživotní láskou ke sportu, zvyklé působit v kolektivu. 

Snažíme se dětem dát nejlepší základ k tomu, aby z nich byli špičkoví hráči, případně skvělí trenéři, sportovní manažeři, sponzoři. Především ale, aby byli výborní rodiče, také vedoucí své děti cestou dlouhodobě skvělých výsledků.

Vedeme děti ke sportu a zdravému pohybu v každém věku, což může být nesporným benefitem při zvládání přechodu složitějších období jako je puberta a dospívání.

trenujeme jinak

Klubové hodnoty

Výsledky

  • Výsledky nás zajímají již od nejmenších -  Výsledek ALE pro nás není číslo na výsledkové tabuli – výsledek je pro nás rozvinout naplno potenciál každého hráče.
  • Jestli doufáte, že si Vaše dítě u nás bude jen hrát a bude to „pohodička“ – jste na omylu. Očekávejte nějaké to odřené kolínko a ve vyšších ročníkových kategoriích už i „krev, pot a slzy.“ Nic si z toho ale nedělejte... Je to sport a bez námahy ještě nikdo nevyhrál. – Vystoupení z komfortní zóny.
  • U nás maximum tzv. “ice-timu” = času na ledě v zápasech – hra je kořením naší činnosti, máme proto od žáků nejvíc mužstev v Brně – každý hraje.
  • Spojení školy a sportu – netrváme na samých jedničkách, ale přístup, snaha, chování a houževnatost je to, co nás především zajímá, a na rozvoji stále pracujeme.  
  • Herní mozek - první na Moravě jsme zavedli tzv. „Rybník“. Co to je? – Rybník je trénink, který si řídí samy hráči, trenér pouze jako dohled. Hráči zde mají prostor pro spontánní hru a pohyb nebo vylepšení individuálních dovedností. Vše přispívá k rozvoji osobnosti a kreativního myšlení u našich hráčů.
Výstřižek4
Výstřižek4
NahoruNahoru
Zavřít
Loading...