13 vítězství, 2 porážky - to je skóre zápasů minulého týdne pro Warrior!

Reporty z úspěšného týdne pro Warrior jsou tu!

'JUN' - HCM Warriors Brno - HK Kroměříž 2:5

Hlavní trenér

Z naší strany hodně nepovedené utkání, byli jsme horším týmem a zaslouženě prohráli.

Konečný stav: 2:5

Odehráno: 30.9.2022

'JUN' - HCM Warriors Brno - MSK Orlová 8:2

Stejně jako v pátek jsme brzo inkasovali a poté dostali i druhý gól. Potom jsme převzali otěže utkání a výsledek jsme otočili. Stále to má ale daleko k tomu, co bychom chtěli předvádět.

Konečný stav: 8:2

Odehráno: 1.10.2022

'JUN' - HCM Warriors Brno HK Nový Jičín 10:2

Na rozdíl od pátku a soboty se nám podařilo vstřelit brzký gól a už ve 21 vteřině jsme vedli 2:0. Bohužel i přes vysokou výhru nás stále trápí herní nekázeň a je možné, že se budeme muset s některými hráči rozloučit.

Tel. 736534955

Dnes těžké utkání s kvalitním soupeřem. V herním projevu jsme se zase o kousek posunuli. Na začátku třetí tretiny jsme měli pětiminutový výpadek koncentrace, kdy jsme vypadli z role. Naštěstí jsme dokázali na branku soupeře reagovat naší vstřelenou, kterou jsme utkání definitivně rozhodli. Hráčem utkání je Kuba Lička za svůj přístup k dnešnímu utkání a posledním tréninkům, kdy ukázal, že je připraven pracovat na svém hernim rozvoji.

Konečný stav: 5:1

'8' - TECHNIKA HOCKEY BRNO - HCM Warriors Brno 2:3

Celé utkání jsme byli lepším týmem, ale nedařilo se nám vstřelit branku, což  vedlo postupně k nervóznímu výkonu našeho týmu.  Přesto jsme první třetinu zvládli vyhrát 0-2. Po přestávce soupeř vyrovnal a tento stav se přenesl i do třetí třetiny, ve které jsem byli  lepším týmem a závěr jsme přes vyloučení zvládli. Nutné vyzvednout nasazení  hráčů do posledních minut utkání, kdy se nám podařilo v závěru zápasu vstřelit rozdílovou branku. Konečný stav 2-3.

Konečný stav: 2:3

Odehráno: 1.10.2022

'8' - HCM Warriors Brno - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 7:3

Utkání bylo vyrovnané, náš tým soupeře “přestřílel” , ale soupeře držel výborný výkon gólmana. Ve třetí třetině byl už lepší domácí tým. Kluky musím pochválit za nasazení, bojovnost  a ukázněnost po celý zápas. Konečný stav 7-3.

Trenér

V Brněnském derby jsme v sobotu přivítali na našem stadionu Kometu. Velmi kvalitní soupeř, organizací hry a fyzicky vyspělejší. V první půli bylo vidět, že nás soupeř dokázal kombinačně přehrát a dostal se do vedení. Druhý poločas se naši kluci chytli a přebrali iniciativu, díky výbornému bruslení a napadání jsme protihráče dostali do úzkých a hru dostali na naši stranu. Srovnat se nám už ale nepodařilo. Klukům patří dík za krásný zápas. Pouze takové zápasy s kvalitními soupeři, nám odhalí nedostatky a můžou nás posunout dále. Avšak na vrchol je ještě dlouhá cesta.

Konečný stav: 3:6

'7' - MBK Vyškov - HCM Warriors Brno 2:6

Trenér

Dnešní utkání bylo již 3. v posledních 5 dnech. Na hráčích byla vidět trošku únava a chyběl nám drive. V rámci výzvy, jsme na tento zápas prostřídali herní posty. Kluci hrající většinou v útoku, šli hrát obranu a obránci zase do útoku. Pozitivní bylo, že i po úvodních zmatcích jsme si na to zvykli a utkání zvládli.

Konečný stav: 2:6

'6' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 5:2

Ve středu na domácím ledě byl vidět vyrovnaný zápas, který se hrál v rychlém tempu. Kluci předvedli zlepšený týmový výkon, což vedlo k prvnímu vítězství v sezóně. Důležitý byl i jistý výkon našeho brankaře, který nás v důležitých okamžicích zápasu podržel.

Konečný stav: 5:2

'6' - TECHNIKA HOCKEY BRNO - HCM Warriors Brno 3:7

V sobotu jsme odehráli venkovní zápas na ledě Techniky. Od začátku byl zápas plný osobních soubojů, které se nám postupně dařilo vyhrávat. Výsledkem bylo vítězství po dvou třetinách o jednu branku.  Ve třetí třetině jsme již neinkasovali. Navíc se podařilo vstřelit soupeři další branky a zápas jsme zaslouženě vyhráli.

Trenér

Odehráli jsme dobré utkání s velmi kvalitním soupeřem, který po dvou třetinách vedl. Pochvala patří celému týmu za třetí třetinu kde dokázal týmovým výkonem najít cestu k vítězství.

Konečný stav: 5:8