2.10.2018 - Zápasy září

VSK Technika Brno - HCM WARRIORS BRNO 1:13 (1:1, 0:10, 0:2)

Hráči Techniky dokázali držet krok pouze v první třetině, poté si Warrioři otevřeli střelnici a vyhráli zaslouženě vysokým rozdílem

HC ZUBR Přerov - HCM WARRIORS BRNO 7:3 (2:1, 2:0, 3:2)

Rychlé góly a sebevědomý nástup soupeřů naše osmáky zaskočil na dlouhou dobu. Nedařilo se rozehrát „naši hru“. Pořád jsme na začátku sezóny a poučením z chyb z tohoto zápasu mohou navázat na úspěchy ze sezóny minulé. Proti fyzicky zdatnému soupeři je třeba nehrát s přespřílišným respektem a dohrávat osobní souboje. Tímto důsledkem také padly za záda našeho gólmana 3 góly z úniku a 4 z dorážek. Nutno dodat, že kluci proti kvalitnímu soupeři nesložili zbraně a makali až do konce a v samotném závěru vstřelili ještě dva góly.

HC Olomouc - HCM WARRIORS BRNO 3:4 (3:1, 1:1, 0:2)

Ač byli Warriors v zápase jasně dominantním týmem a udávali tempo hry, tak v 34. minutě Hanáci zvyšovali už na 3:1. To však bylo ze strany domácích vše a nakonec se klukům z Úvozu povedlo dokonat obrat, když vítěznou branku vstřelil v předposlední minutě zápasu Adam Cedzo. Po přerovské prohře a odloženém zápase s Třebíčí jde určitě o vítanou vzpruhu pro mančaft.