2.11.2018 - Zápasy říjen

HCM WARRIORS BRNO - HC Kometa Brno 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

Komentář trenéra Janáka: "Jsou sporty, ve kterých rozhoduje umělelecký dojem nebo jiná subjektivní forma hodnocení, hokej patří mezi sporty, ve kterých vyhrává ten, kdo da víc gólů. Z tohoto pohledu je skóre 0:5 jednoznačné. Zároveň se však jedná o jedenáctileté kluky, kde máme primární zodpovědnost hráče vybavit dostatečně širokou škálou hokejových dovedností a z tohoto pohledu to na ledě nevypadalo vůbec špatně. Jsem zvědavý, kolik kluků využije střelecký box v průběhu příštích dní…"

HK Kroměříž - HCM WARRIORS BRNO 3:4 (1:2. 1:1, 1:1)

Komentář trenéra Janáka: "Další utkání, které jsme si zbytečně zdramatizovali naší střeleckou potencí. Super je, že kluci šli za vítězstvím a dokázali utkání překlopit na naši stranu."

HCM WARRIORS BRNO - PSG Berani Zlín 9:5 (3:0, 2:3, 4:2)

Komentář trenéra Janáka: "Na toto utkání jsme se všichni těšili a "zahájili" ho první týmovou snídaní v nové Klubové místnosti. Soupeř dle očekávání předváděl bruslivý hokej s množstvím technicky vyspělých hráčů a tak se hrál hokej nahoru-dolů."

HCM WARRIORS BRNO - VSK Technika Brno 11:2 (3:0, 5:2, 3:0)

Komentář trenéra Janáka: "Malé brněnské derby" ve kterém jsme napravili dojem z našeho prvního utkání s tímto soupeřem. Výsledek je ovlivněn absencí prvního brankáře soupeře."