2024 již v plném proudu!

Další týden již klepe na dveře, než do něj ale vstoupíte doporučujeme přečíst si reporty z víkendu!

'JUN' - SK H. Slavia Třebíč - HCM Warriors Brno 3:0

Trenér

Z naši strany dobrý zápas, v první třetině jsme byli aktivnější, ale nedali jsme gól a v závěru třetiny potrestal soupeř naší hrubou chybu. Ve druhé třetině jsme se několikrát nechali zbytečně vyloučit a soupeř využil přesilovku 5 - 3. V poslední části jsme se snažili vstřelit kontaktní branku což se nám bohužel nepodařilo. Za předvedený výkon se, ale nemusíme rozhodně stydět.

Tel. 736534955

Utkání se těžko hodnotí. Za vyzdvihnutí stojí výkon Marka v brance. My jsme v našem makrocyklu a tím jsme se nechali dnes hodně ovlivnit.

Tel. 732698834

Do utkání jsme neměli moc dobrý vstup a i díky přílišnému respektu k soupeři, jsme brzy prohrávali 0:2. Již v druhé třetina, jsme ale otočili hru a kluci postupně začali fyzicky vyspělejšího soupeře přehrávat. Do kabiny jsme šli za stavu 3:5 s nadějí na obrat v poslední části. Ve výborném tempu jsme pokračovali, ale řada promarněných šancí nás nakonec stála zápas. Nedáš - dostaneš. Nakonec se hra otevřela a 4 góly v posledních dvou minutách hovoří za vše.

Konečný stav: 4:8

'7' - HC Scorpions Brno - HCM Warriors Brno 1:15

Trenér

V malém brněnském derby jsme potvrdili roli favorita a se soupeřem si jednoznačně poradili rozdílem třídy 1:15. Bohužel v utkání jsme přišli o jednoho z klíčových útočníků Dandu, který si zlomil klíční kost. Jinak klukům patří pochvala za udržení emocí a nasazení po celou dobu zápasu.

Konečný stav: 1:15

Odehráno: 13.1.2024

'6' - HCM Warriors Brno - HC Scorpions Brno 21:3