'JUN' - HC Spartak Choceň - HCM Warriors Brno 2:4

Trenér

Trenérská licence B

Tel. 731784085

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Hodně těžké utkání, od začátku zápasu jsme byli lepší a aktivnější. Jenže opět nás trápila koncovka a místo toho, abychom co nejrychleji brankově odskočili tak po dvou hrubých chybách ve druhé třetině jsme prohrávali 1:2. Dnes, ale kluci ukázali velké hokejové srdce a utkání nakonec otočili. Poděkování patří také domácím fanouškům, kteří vytvořili výbornou atmosféru.

Tel. 736534955

V jakémkoliv sportu, v jakékoliv kategorii, když přijede první tým tabulky tak se na něj chce každý tým vytáhnout. My v takové situaci jsme. Bohužel jsme to soupeři ze začátku dost ulehčili - byli jsme laxní, bez pohybu, nedrželi se našeho herního plánu. Ve druhé třetině jsme se postupně dostávali do tempa a nakonec zápas po zásluze překlopili na naší stranu. Hráčem utkání dnes Nazar - za jeho vyřešení situace, kdy jsme ho o přestávce omylem zamčeli v šatně ????.

Konečný stav: 3:10
Odehráno:
 25.11.2023

'9' - HCM Warriors Brno HC Oceláři Třinec 0:11

Po čtrnácti dnech volna jsme do utkání nastoupili odvážně a aktivně. Postupně se ukazovala vysoká kvalita soupeře. Neustálím, trpělivým tlakem navyšovali skóre. Přes krutý výsledek, jsme v utkání měli několik slibných pasáží, bohužel bez gólového efektu. Naopak jsme inkasovali několik zbytečných gólů.

Jdeme dál, bude stále pracovat a výsledek se dostaví.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Dlouho očekávané derby u nás doma na Úvoze se odehrálo v sobotu ráno. Do utkání lépe vstoupila Kometa a dostala se do vedení 4:1 po první třetině. Hra se následně srovnala a druhá část patřila nám. Za stavu 4:2 jsme měli pár příležitosti ke snížení stavu, nakonec však poslední třetinu ovládl soupeř. Dnes to nevyšlo, bylo to těžké utkání a i ve 13 lidech s řadou nemocných jsme Kometu potrápili. Tímto zápasem jsme zakončili základní část a už se těšíme na nadstavbu, kde jsme si vybojovali postup mezi top 24 mládežnických týmů v republice.

Konečný stav: 3:8

'7' - HCM Warriors Brno - HC Blansko 5:4

Trenér

Nástup do zápasu jsme měli slabší a během 1 minuty jsme prohrávali již 0:1. Následně jsme se dostali do tlaku, ale z protiútoku inkasovali na 0:2 a následně na 0:3. Během druhé třetiny jsme tlak stupňovali a snížili na 2:3. Ve třetí části za stavu 2:4, tři minuty do konce zápasu kluci neskutečně zabojovali a zahájili stíhací jízdu. V čase 59:19 kapitán Michal Hubáček to vzal na sebe a srovnával na 4:4 a nějakých 12s do konce utkání byl obrat dokonán. Za bojovnost mají kluci velkou pochvalu. Ukázka toho, že hokej se hraje celých 60 minut - klobouk dolů.

Konečný stav: 5:4

'6' - Rytíři z Telče - HCM Warriors Brno 3:3