8. třída vybojovala jistotu postupu do nadstavby!!

Report právě z tohoto zápasu a spousty dalších najdete zde!

'JUN' - HHK Velké Meziříčí - HCM Warriors Brno 2:7

Trenér

Utkání jsme měli od začátku pod kontrolou a jen naše klasická střelecká nemohouctnost, držela domácí ve hře.

Tel. 736534955

Dnešním utkáním začali odvety v naší skupině. Opět jsme prohrávali, nicméně proti prvnímu utkání dnes jdeme do vedení už v první třetině a výsledek je ve finále jednoznačnější. Co se týká předvedené hry, tak to umíme  i lépe. Víc není co dodat.

Tel. 732698834

V neděli na náš led zavítala Dukla Jihlava. Výborné utkání ve vysokém tempu muselo bavit všechny přihlížející. Po dvou třetinách byl stav 0:1. Hrál se hokej nahoru dolů. Ve druhé části jsme měli i převahu, chyběla nám ovšem střelba na bránu. Do poslední třetiny jsme vstoupili odhodlaně, že stav otočíme na naší stranu. Hra se ale moc otevřela a stala se z toho přestřelka až do stavu 3:4. naše neproměnné šance v závěru Dukla potrestala a koncovku si již pohlídala.

Pochvala jde ale všem klukům za velmi podařený výkon, v tomto utkání mohl vyhrát opravdu kdokoliv.

Konečný stav: 3:6

Odehráno: 12.11.2023

'8' - HK Kroměříž - HCM Warriors Brno 0:7

Trenér

Den po utkání s Jihlavou jsme odjeli do Kroměříže. Když výsledek tomu neodpovídá, odehráli jsme jedno z nejslabších utkání vůbec. Odrazila se na nás únava z předchozího dne, nedoléčené nemoci možná i večerní start utkání venku. Nakonec kluci ale zabojovali a utkání zvládli na první pohled jednoznačným výsledkem 0:7. Důležité jsou ovšem další body do tabulky a 3 kola před koncem jistota postupu do nadstavbové části LSŽA, kde se bude bojovat o titul v kategorii 8. tříd.

Konečný stav: 0:7

Odehráno: 13.11.2023

'7' - SHKM Hodonín - HCM Warriors Brno 3:7

Trenér

První kolo základní části jsme ukončili utkáním v Hodoníně. Do zápasu jsme nastoupili v lehce oslabené sestavě. Kluci odehráli bojovné utkání a i díky dobré práci brankáře Petra Nejezchleba, jsme měli jednoznačnou převahu na ledě. Za stavu 5:0 se hra trochu otevřela a v poslední třetině padly góly na obě strany. Zasloužená výhra a další body do tabulky.

Konečný stav: 3:7

'6' - HCM Warriors Brno - HC KOMETA BRNO 3:4