Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

„BACK IN THE GAME“

Od čtvrtka vláda trošku uvolnila svá opatření a my mohli zpátky na led. Ovšem stále za velmi přísných hygienických a organizačních nařízení. Trénink je povolen pouze v počtu 9 hráčů + 1 trenér, po celou dobu tréninku a pobytu v prostorách zimního stadionu musíme mít roušky či jinou ochranu úst a nosu. Ani to nás nezastavilo a ihned jsme zareagovali na situaci. Vytvořili jsme tréninkové skupiny napříč ročníky tak aby se nám hráči na stadionu míjeli a nepotkávali se v šatnách. Na samotný trénink jsme hráčům doporučili tunely, stejné jako nosí například na horách.  Samozřejmostí je zákaz vstupu do prostor Zimního stadionu všem krom hráčů a trenérů.

V tomto režimu jsme zatím do neděle rozjeli kategorie od 3. třídy výš. První dojmy z tréninku jsou skvělé, hráči se na led těšili, byli plní pozitivní energie a euforie. Po nedělním vyhodnocení situace, budeme zpracovávat nový tréninkový plán na další týden, kde budeme již myslet i na naše nejmenší a na led se dostane i přípravka. Prosíme o trpělivost, denně situaci sledujeme, jsme v kontaktu se svazem a věříme, že nám brzy povolí trénovat i ve větším počtu a bez roušek.

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím