Během víkendu 15. - 16.10.2021 se nám velmi dařilo!

O posledním víkendu vybojovali Warrioři spoustu vítězství, jen juniorům se nedařilo.

'JUN' - HCM Warriors - Zubr Přerov 0 – 8

V utkání proti silnému soupeři jsme mohli pouze překvapit. Začali jsme prvních deset minut soustředěně, drželi se taktiky zahuštění středního pásma, ale to vše se zhroutilo po dvou chybách a obdržených branek rychle po sobě. Znovu jsme šli po první třetině do kabiny a prohrávali 0 – 3. Proti takovému soupeři se takové manko těžko dohání a po dalších obdržených brankách ve druhé a třetí třetině, skončilo utkání vysokým rozdílem 0 – 8.

Soupiska Warriors Brno
Branky
Konečný stav: 0:8
Odehráno: 15.10.2021

'JUN' - Šumperk - Warriors 4-3

Do utkání jsme nastoupili se soustředěnou obranou a soupeře jsme nepustili do žádných šancí,. Brankou J. Tomana jsme šli do vedení 1 – 0 a tímto rozdílem skončila i první třetina. Ve druhé třetině jsme pokračovali v soustředěné hře a opět brankou J. Tomana jsme šli do dvoubrankového vedení. Od půlky zápasu začal hrubě ovlivňovat utkání rozhodčí Holibka, který dal jednoznačně najevo jak má utkání dopadnout,. Začal nás trestat, za každý zákrok proti soupeři , a  na druhé straně fauly soupeře přehlížel. Když už musel vyloučit, tak si vždy našel záminku, aby šli na trest i naši hráči. Tím dostal soupeře do hry a druhá třetina skončila 2 – 1 v náš prospěch.  Po druhé třetině jsme hráče připravovali na možný scénář, zachování klidu a vyčkání na chyb soupeře. Bohužel se potvrdilo vše, na co jsme hráče upozorňovali a po laciné brance na 2 – 2 dopustili, aby soupeř po mnohých oslabeních otočil skóre na 2 – 4. Při naši dvojnásobné přesilovce jsme rychle snížili J. Vackem na rozdíl jediné branky, ale to bylo vše a utkání skončilo 4 – 3 pro soupeře. V tomto utkání chci vyzdvihnout odhodlání a bojovnost všech hráčů, zlomit nepříznivý vývoj utkání takto hrubě a jednoznačně vedeného ze strany hlavního rozhodčího.

Branky
Konečný stav: 4:3
Odehráno: 17.10.2021

'DOR' - Znojmo – Warriors 1:3

trenér

I když jsem hráče celý týden upozorňoval, aby soupeře nepodcenili tak se stal přesný opak. První třetina byla z naší strany katastrofální. Od druhé třetiny jsme zlepšili pohyb, ale každý kdo hokej hrál, ví, že jak jednou začátek podceníte těžko se Vám do utkání vrací. Naštěstí jsme to nakonec zvládli a máme tři body, což je jediné pozitivum tohoto zápasu.

Tel. 736534955

Dnes to pro další vývoj soutěže bylo důležité utkání. Jsem rád, že jsme ho zvládli. Co se týká předvedené hry, tak tam je opět pokrok ve věcech, kterými se chceme prezentovat, na druhou stranu se  pořád hrozně nadřeme na góly. Rád bych dnes vyzdvihl Marka Motala, kterého nerozhodil laciný první gól a zejména ve druhé třetině mužstvo několikrát podržel.

Tel. 732698834

Po rozpačitém úvodu, kdy jsme dobývali branku soupeře a nedařilo se nám skóroval, nás až v 10 minutě uklidnil golem po krásné individuální akci kapitán týmu Ondřej Slívko. Následně jsme začali předvádět naší hru a branky tam padaly jedna za druhou. Zápas jsme od druhé třetiny kontrolovali a odvedli do vítězného konce. Kaňkou bylo chování některých domácích hráčů, kteří neunášeli prohru a začali hru zbytečně přitvrzovat a provokovat. Naštěstí se to obešlo bez zranění a větších šarvátek.

Branky
Konečný stav:  2:14

'7' Warriors – Znojmo 9:5

Zápas jsme začali velice dobře ve druhé min. jsme se dostali do vedení a na konci třetiny jsme přidali druhý gol. Druhá třetina nám vůbec nevyšla a Znojmo nás trestalo za nedůslednost před naší brankou. Po druhé třetině jsem hráčům v šatně trošku bouřlivěji připomněl, že se zápas hraje 60minut a ne 20  a ,že  pokud do všech zápasů nedají srdíčko ,tak neporazí vůbec nikoho. Naštěstí hráči pochopili co od nich chceme a třetí třetinu jsme zvládli parádně a po deseti minutách rozhodli pěti krásnými brankami.

Branky
Konečný stav: 9:5

'6' MŽ D Blansko - Warriors 4:11

trenér

Venkovní zápas v Blansku jsme měli dá se říci pod kontrolou. Po rychlém vedení jsme se ale ukolébali a přizpůsobili se hře soupeře a první třetina se nesla v ospalém tempu.  Po třetině jsme se oklepali a nastříleli pár gólů a následně kontrolovali zápas. Celkově jsme však hráli na půl plynu a máme ještě velké rezervy, do dalších zápasů musíme zlepšit nasazení. Pochválit bych chtěl brankáře Jakuba Baráka, který předvedl jistý výkon a tým podržel a taky "hráče zápasu" Filipa Kubína, nejen za jeho bodový příděl, ale i pro poctivý přístup.