Tento víkend jsme projeli jak výsledkově tak herně. Víc to nemá cenu rozebírat. Sami jsme se do této situace dostali, tak se z ní sami musíme vyhrabat.

'DOR' - HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY BRNO 0:5

'9' - HC RT Torax Poruba - HCM Warriors Brno 8:2

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

Nepovedené utkání. My jsme hráli a soupeř dával góly. Hráči si musí uvědomit že se nehraje jenom dopředu, ale taky dozadu.

Konečný stav: 8:2

Odehráno: 22.10.2022

'8' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 5:3

Do zápasu jsem šli s velkým  nasazením a odměnou nám bylo, že jsme šli v 10. minutě  první třetiny do vedení.  Jednobrankový náskok jsme ale neudrželi  a už v první třetině soupeř vyrovnal. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané, ale náš vytrvalý týmový výkon, přes nepříznivé skóre, kdy jsme prohrávali deset minut před koncem zápasu o jednu branku, znamenal přetlačení soupeře v závěru utkání. Nutné vyzvednout nasazení po celý zápas, úskalím zápasu pak byl nezodpovědný přístup některých hráčů v závěru utkání, kdy faulovali a vystavovali tým zbytečnému oslabení. Výkon brankáře nás v důležitých  momentech podržel. Konečný stav 5-3.

Konečný stav: 5:3

Odehráno: 19.10.2022

'8' - HC Dukla Jihlava - HCM Warriors Brno 8:2

Náš tým nezachytil nástup soupeře a utkání rozhodlo prvních devět minut, kdy jsme obdrželi čtyři branky. V druhé a třetí třetině jsme výkon zlepšili, ale na rozjetého soupeře jsme již nestačili. Je třeba pochválit náš tým za zlepšený výkon od druhé třetiny navzdory nepříznivému vývoji utkání. Konečný stav 8-2.

'6' - HC Dukla Jihlava - HCM Warriors Brno 12:3

Milan Vlk

Trenér

Trenérská licence A

Tel. +420 608 711 223

V sobotu jsme zavítali na led Jihlavy. Soupeř od začatku na hřišti dominoval a dostával nás díky naší pasivní hře pod tlak. Dostali jsme hodně gólů z předbrankového prostoru, kde jsme byli málo důrazní. Na této herní činnosti musíme zapracovat a zlepšit ji. Konečny stav 12:3 pro Jihlavu.

Konečný stav: 12:3

'5' - HCM Warriors Brno - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 11:7