'JUN' - SK H. Slavia Třebíč - HCM Warriors Brno 6:2

'DOR' - HCM Warriors Brno - HHK Velké Meziříčí 6:3

Trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Po tomto týdenním mikrocyklu jsme byli zvědaví, jak se v utkání budeme prezentovat. Hned od začátku bylo jasné, že soupeř sem nepřijel hrát žádného zanďoura, první třetina byla z obou stran  hodně ofenzivně laděná. My jsme v ní zařídili šest gólů, stav byl ale bohužel 3:3, protože v defenzivě jsme byli nedisciplinovaní. Když shrnu práci v tomto týdnu, tak přes určité vlny je super, že většina kluků předvedla zlepšení ve svých individuálních výzvách, proto bych nechtěl vyzdvihnutím  některých hráčů na někoho zapomenout, nicméně v kabině jsme se shodli, že hráčem utkání byl Bruno, který výrazně zapracoval na pohybu jak s pukem tak bez něho a odměnou mu kromě dobrého výkonu byly dvě branky! Dnes jsme to zvládli proti soupeři, který dobře bruslil a byl silný v osobních soubojích. Už se díváme na příští týden, kdy přijede neporažený Prostějov, který nás důkladně prověří.

Tel. 732698834

V nedělní dopoledne na nás led zavítala Kroměříž. Zapas jsme měli od začátku pod kontrolou. Díky dobrému pohybu jsme se drželi na kotouči a soupeři nedali moc příležitosti. Kluci si zastříleli. Konečný výsledek 13:1.

Konečný stav: 13:1

Odehráno: 29.10.2023

'7' - HC Lvi Fosfa Břeclav - HCM Warriors Brno 2:6

Trenér

Dalším soupeřem v 1.kole soutěže byl tým z Břeclavi. Po rozpačitém úvodu a vyrovnané hře z obou stran jsme přecejen chytli tempo a od druhé třetiny jsme na ledě začali hrát prim. Na konci jsme soupeře zbytečně pustili do hry a lehce si zkomplikovali závěr. Nakonec připisujeme všechny body do tabulky my výsledkem 2:6

Konečný stav: 2:6

'6' - SK H. Slavia Třebíč - HCM Warriors Brno 2:14