Další prázdinový víkend za námi, reporty před námi!

Tento víkend 8. a 7. třída odehrála 2 zápasy, jak dopadly a jak je hodnotí trenéři?

'8' - HCM Warriors Brno - HC KOMETA BRNO 4:11

Mgr. Karel Husák

Tel. 732122081

Po jarních prázdninách těžké utkání s kvalitním soupeřem. Začátek utkání byl z naší strany ospalý. Postupně se výkon zlepšoval, opticky jsme byli schopni soupeře zatlačit, ale bez většího gólového efektu. Naopak soupeř trestal každou naši chybu. Nejlepší fází utkání z naší strany, byla první polovina třetí třetiny. Začali jsme být důraznější v předbrankovmé prostoru i v osobních soubojích. Zlomový okamžik byl neuznaný gól na 5:6 a následné dlouhé oslabení.

Gratulujeme soupeři k vítězství.

22.3.2023

'8' - HC Dukla Jihlava - HCM Warriors Brno 6:3

Mgr. Karel Husák

Tel. 732122081

Podobné utkání jako ve středu. Soupeř nás přehrával fyzicky a byl lepší v proměňování šancí. Opět nejlepší fáze utkání byla po druhé přestávce. Zvýšená aktivita v osobních soubojích se projevila vstřelením gólů. Bohužel nedůrazné a hlavně pomalé zakončení nám nedovolilo dát více branek.

Gratulujeme soupeři k vítězství.

25.3.2023

'7' - HCM Warriors Brno - HC KOMETA BRNO 2:4

Tento víkend nás čekalo dlouho očekávané dvojkolo s Kometou, dva zápasy pátek - neděle, doma - venku. Takové malé play-off. Domácí utkání podpořily i plné tribuny, které kluky hnaly za skvělým výkonem. Zápas velmi povedený, dá se říci, nejlepší v letošní sezóně. Bojovnost a víra v dobrý výsledek se klukům nedala upřít. V utkání jsme měli více ze hry, hrál se pohledný hokej na obě strany. Do konce utkání to bylo stále vyrovnané. Bohužel, jsme nedokázali využít brankových příležitostí a v honbě za srovnáním jsme udělali na konci utkání chybičku, kterou soupeř potrestal. Klobouk dolů před výkonem všech našich hráčů - brankářem počínaje a posledním útočníkem konče. Myslím, že všichni přítomní to museli ocenit. Konečný výsledek 2:4.

Odehráno: 24.3.2023

V neděli jsme zavítali na Rondo, kde jsme odehráli s Kometou odvetu. Do utkání jsme vstoupili skvěle a šli do vedení 1:0. Pak na nás dolehla trošku atmosféra velké extraligové haly. Hra se uklidnila a do šaten jsme šli za stavu 1:1. Další průběh zápasu se nesl v podobném duchu jako v pátek. Soupeř byl ale tentokrát silnější a nakonec nás přetlačil. Každopádně toto jsou ty zápasy, které nás posouvají dále a je vidět obrovský progres u našich kluků, který od srpna udělali.

Ve čtvrtek nás čeká doma Zlín, a tím uzavřeme letošní sezónu. Výhra nás může vyhoupnout na velmi slušné umístění v celé soutěži. A my jednoznačně zabojujeme!

Odehráno: 26.3.2023