'9.' - Cenná výhra nad posilněným Přerovem

V nepřiliš pohledném utkání rozhodla o vítězství druhá třetina kterou jsme vyhráli 3:0. Jsem velice rád i když se hráčům příliš nedaří,tak bojují a dřou na maximum. Odměnou je velice cenné vítězství nad posíleným soupeřem o hráče z extraligového dorostu. Velkou pochvalu zaslouží golman Frgál který nás podržel v důležitých momentech zápasu.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Kopuletý) - Hamřík, Ludikovský, Jindra, Žižka, Šlahora, Křípal, Dočekal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Kučera, Modl, Raušer
Branky: 1. Kolečkář(Křípal), 2. Modl, 3. Kučera(Raušer), 4. Modl(Dočekal)
Konečný stav: 4:2

'8.' - Hodonín byl výrazně silnějším

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Bez komentáře ...

Soupiska Warriors Brno: Krajíček(Kostečka) - Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Žižka, Lička, Mayer, Kunc(C), Bílý, Volf, Podborný, Řežucha, Hrazdíra, Baláž, Drasal.
Branky: 1. Podborný(Kunc), 2. Vítek, 3. Drasal(Volf)

Tel. 736534955

Podle letošních výsledků Přerova jsme věděli, ze nás čeká velmi kvalitní soupeř. Navíc jsme si dobře pamatovali, že v prvním utkání jsme ještě tři minuty před koncem vedli a přesto ho prohráli.
Dnes jsme do utkání vstoupili aktivně, dvě naše brankové příležitosti však zůstali nevyužity - následně obdržíme tři laciné branky a je to 0:3. Super je, že se mužstvo nesložilo, ukázalo charakter a utkání otočilo až na průběžných 6:3. Ke konci nám již docházely síly, přesto jsme vítězství v dramatické koncovce ubojovali.

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Kubín(C), Brodecký, Čada, Šichtař, Mráz, Janák, Vašín, Maloň
Branky: 1. Baborovský(Mráz), 2. Kubín(Šichtař), 3. Kubín, 4. Mráz(Brodecký), 5. Šichtař(Janák), 6. Janák(Baborovský)
Konečný stav: 6:5

'6.' - Hodonín předvedl na Úvoze svojí sílu

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Vstup do zápasu nebyl dobrý a hned od druhé minuty si soupeř držel brankové vedení. Nicméně oproti zápasu v Hodoníně jsme byli schopni celkem dobře držet tempo, mít pěkné akce a soupeře zatlačit v jejich obranném pásmu. Dostali jsme se i do rychlých úniků, které jsme bohužel málokdy proměnili. Naproti tomu byl soupeř v koncovce důraznější, v soubojích agresivnější a byl schopen se víc držet na puku. Myslím si, že zápas byl pohledný a je škoda, že stav na tabuli nebyl těsnější.

Soupiska Warriors Brno: Valášek(Matoušek) - Tischler, Ryšánek, Coufal(C), Daněk, Jančík, Slívko, Sýkora, Dlabáček, Urbánek, Kafka
Branky: 1. Kafka, 2. Ryšánek(Kafka, Dlabáček), 3. Kafka(Dlabáček), 4. Jančík(Sýkora), 5. Dlabáček(Slívko), 6. Slívko
Konečný stav: 6:14

'6.' - Zastávka u Brna měla větší štěstí

Jiří Otoupalík

trenér

Trenérská licence C

Tel. 775311132

Soupiska Warriors Brno: Říha - Szalka, Kurek, Mooris, Šmédek, Dolník, Nezpěváková, Vdovec, Štangler(C), Lenertová, Sládek, Svoboda.
Branky: 1. Kurek(Sládek), 2. Šmédek(Dolník), 3. Lenertová(Šmédek), 4. Nezpěváková, 5. Kurek, 6. Sládek(Nezpěváková), 7. Szalka, 8. Dolník(Szalka)
Konečný stav: 8:9