Dorost zůstává neporažen a brněnská derby jsou vyhrána!

Hned 3 ročníky (8., 7. a 6. třída) jasně dominovaly v brněnském derby proti Škorpionům!

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Fosfa Břeclav 11:1

Trenér

Zatím naše nejlepší utkání v sezóně, celých 60 minut jsme předváděli hru, kterou bychom rádi viděli každý zápas.

Konečný stav: 11:1
Odehráno:
 4.11.2023

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Chotěboř 8:3

Trenér

Bohužel jsme dnes nenavázali na včerejší výkon, možná jsme soupeře i pod dojmem jeho výsledků podcenili. Zatím nejsme schopni podávat vyrovnané výkony. Od příštího týdne by se nám měli vrátit zranění hráči, takže výrazně vzroste konkurence což může být jen ku prospěchu věci.

Tel. 736534955

Střetly se dvě zatím neporažená mužstva a první třetina tomu odpovídala. Za mě to byla naše nejlepší třetina v soutěži. Bylo tam téměř vše, co chceme hrát, vedení 3:0 zasloužené. Bohužel po přestávce jsme úplně vypadli z koncepce. Začali jsme si dělat, co chceme, jak říká kolega „chtěli hrát hokej“. V této části hry se to často změnilo na souboj soupeře s Markem Motalem, který nás výborným výkonem hodně podržel. Takže zatímco první třetina byla za 1, tak druhá za 4. Do třetí jsme vstoupili opět koncentrovaně, byla vidět snaha, zároveň nám to ukázalo věci, na kterých ještě musíme zapracovat, abychom byli připraveni na další fázi soutěže. Gratulace k vítězství.

Tel. 732698834

Druhé kolo základní části jsme zahájili malým derby proti Škorpionům. Říká se, že v derby se může stát cokoliv a i outsider někdy překvapí. To se ale nestalo. Byla to jasné záležitost. Soupřede jsme k ničemu nepustili. Musím kluky pochválit za nasazení po celých 60 minut, kdy si hokej užívali a drželi dobré tempo. Většina gólů padlo po opravdu pěkných akcích. Konečný výsledek 0:9.

Konečný stav: 0:9

'7' - HCM Warriors Brno - HC Scorpions Brno 18:3

Trenér

Další utkání jsme sehráli doma proti Škorpionům. Od začátku měli kluci velký tlak a soupeře prakticky k ničemu nepustili. Hrálo se pouze ve třetině soupeře, a v tomto duchu se vedl celý zápas. Malé brněnské derby jsme jednoznačně ovládli výsledkem 18:3.

Konečný stav: 18:3

Odehráno: 5.11.2023

'6' - HCM Warriors Brno - HC Scorpions Brno 7:0