Druhý měsíc roku otevřen!

Již tradičně jsou pro Vás ready nové reporty!

'JUN' - SK H. Slavia Třebíč - HCM Warriors Brno 1:2

Trenér

U tohoto utkání není co vytknout. Kluci plnili to, co jsme po nich chtěli, a hráli trpělivě celý zápas. Během posledních 5 minut jsme otočili zápas díky dvěma přesilovkám a tak si zaslouženě odvážíme velmi důležité 3 body.

Tel. 736534955

Prvních pár střídání jsme měli více ze hry, pak jsme se bohužel přizpůsobili tempu soupeře, nevyužili 3 tutovky a už jsme byli ve sračkách. Po druhé třetině to bylo 0:3, do třetí jsme hru stáhli na dvě pětky,  začali bruslit a soupeře dokázali zmáčknout. Dostali jsme se na kontakt, ale dvě šance jsme nevyužili a  naopak soupeř rozhodl čtvrtým gólem.

Konečný stav: 4:2

'DOR' - HCM Warriors Brno - HC AZ Havířov 2010 3:2

Trenér

Víme, že jsou nepříjemným soupeřem. Na naší straně dnes vsichni přispěli svým dílem k vítězství, bohužel jsme se opět nevyvarovali zásadních  individuálních chyb, ze kterých soupeř dvakrát skóroval. Důležité vítězství pro finále soutěže.

Konečný stav: 3:2

Odehráno: 5.2.2023

'9 - HCM Warriors Brno - HC Dukla Jihlava 4:5p

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

Vyrovnaný zápas hraný ve slušném tempu. Nejdříve šel soupeř do dvoubrankového vedení. Podařilo se nám srovnat a naopak jsme dvakrát do vedení šli my, ale soupeř vždycky srovnal. Do prodloužení jsme nastupovali v oslabení čehož soupeř využil ke vstřelení vítězného gólu.

Konečný stav: 4:5p
Odehráno:
 4.2.2023

'9 - HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov 7:4

Trenér

V utkání jsme byli lepším celkem. Cestu za vítězstvím nám zkomplikoval vyšší trest ze začátku druhé třetiny, po kterém nám soupeř odskočil o dva góly. Naštěstí jsme se vstřelenou brankou dostali na kontakt a po té, co i soupeř obdržel vyšší trest, jsme v následující přesilovce strhli vedení na svou stranu.

Tel. 732122081

Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně, což se začalo projevovat na výsledkové tabuli. Soupeře jsme zaskočili aktivitou a velkou efektivitou v proměňování vytvořených šancí. Dvě třetiny jsme měli utkání pod kontrolou, ale bylo jasné, že houževnatý soupeř se jen tak nevzdá. Ve třetí třetině po rychle inkasovaných brankách soupeř nabíral na síle. Začali jsme se bát o výsledek, to nám trochu svazovalo ruce a nohy. Nicméně velkou bojovností jsme nakonec uhájili vybudovaný náskok. Pro kluky určitě ponaučení, že utkání se hraje 60 minut a důležité uvědomění...

“je třeba hrát s kotoučem na hokejce a mít odvahu v řešení vzniklých herních situacích”.

Konečný stav: 6:8
Odehráno:
 3.2.2023

'8' - HCM Warriors Brno - HC Dukla Jihlava 2:5

Trenér

Před utkáním jsme si řekli základní aspekty co chceme u kluků sledovat. V první třetině jsme byli opět aktivnější, což byl jasný záměr. Bohužel se nám nepodařilo proměnit několik vyložených šancí. Naopak soupeř byl v proměňování šancí během utkání efektivnější. Přes nepříznivý vývoj kluci nesložili zbraně, stále chtěli hrát aktivně. Celé utkání mělo slušné tempo až do konce. I přes porážku byl náš výkon kvalitnější než v předchozím utkání. Gratuluji soupeři k vítězství.

Konečný stav: 2:5