Druhý zápasový týden roku 2023 je již minulostí

Přinášíme Vám nové reporty!

'JUN' - SK Prostějov 1913 - HCM Warriors Brno 2:7

Trenér

Byl to poslední zápas v základní části, který jsme zakončili výhrou, ale to je asi vše, protože opět jsme nebyli spokojeni s předvedenou hrou. Bohužel nás to trápí celou sezónu. Samozřejmě s druhým místem v tabulce jsme spokojeni. Ted se připravujeme na nadstavbu, kde nebude prostor na chyby. Musíme tedy zapracovat na tom, aby naše hra byla po taktické stránce mnohem lepší než v základní části.

Tel. 736534955

Kdyby nás soupeř přehrál, tak neřeknu půl slova. My ale sehrajeme vyrovnanou partii se suveréním leaderem tabulky a vítězství mu darujeme na stříbrném podnosu - pvní gól nedůslednost, na druhý a třetí nahrajeme, čtvrtý si sami ztečujeme. Naše šance naopak nevyužijeme. Co na to říct, hrozná škoda. Teď nás čeká důležitý zápas s Chrudimí, věřím, že ho zvládneme.

Konečný stav: 4:2

'DOR' - HCM Warriors Brno - HC Chrudim 5:4

Trenér

Vstup do zápasu téměř optimální, brzo na ukazateli skóre svítí náš oblíbený dílčí výsledek 3:0. A opět to zdramatizujeme. Dnes jsme to však dokázali ubojovat, za to patří všem hráčům uznání. Klíčové bylo, že jsme ve třetí třetině ustáli tři oslabení. Musíme pořád pracovat na efektivitě zakončení. Teď už se díváme na příští týden, kdy nás čeká trip do Sokolova a odveta v Chrudimi.

Konečný stav: 5:4

Odehráno: 15.1.2023

'9' - HC RT Torax Poruba - HCM Warriors Brno 5:4p

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

V utkání se soupeřem ze dna tabulky jsme nedokázali zopakovat dobré výkony z posledních utkání. Podcenění soupeře a netýmový výkon vedly ke zbytečné ztrátě bodů po prohře v prodloužení 5:4

Konečný stav: 5:4p
Odehráno:
 14.1.2023

'9' - HCM Warriors Brno HC Oceláři Třinec 0:4

Trenér

V utkání s kvalitním soupeřem jsme drželi krok v poli, ale ne ve vstřelených brankách. Oproti předchozímu zápasu jsme odvedli zlepšený výkon, ale slabá střelba  byla jednou z příčin naší porážky.

Tel. 732698834

Další utkání jsme sehráli doma na Úvoze se soupeřem z Hodonína. O zápasu jsme vstoupili velmi dobře a rychle se dostali do vedení 3:0. Naše nedisciplinovanost nás stála pohodlné vedení a kvůli několika oslabení jsme dopustili malé drama. Díky našemu kvalitnímu výkonu a týmového pojetí hry, jsme však nezaváhali a utkání dovedli k vítězství. O inteligenci našich hráčů svědčí, že stačily v týdnu dva videomeetingy a nastavení úplně jednoduchých herních pravidel, které se okamžitě do zápasu přenesly.

Konečný stav: 8:4

Odehráno: 14.1.2023

'7' - Valašský hokejový klub - HCM Warriors Brno 5:4

Trenér

V neděli nás čekal druhý zápas ve dvou dnech na ledě Vsetína. Brzké vstávání a zápas v nohách byl na ledě v první třetině vidět. Herně jsme Vsetín jednoznačně přehráli, přestříleli a zápasu dávali tempo. Bohužel neproměňování šancí na naší straně, nás nakonec stálo vítězství. Soupeř narozdíl od nás těch pár střel využil ke vstřelení gólů. Kluky jsme za víkend pochválili. Pravdou je , že ne vždy lepší tým na ledě vyhraje, i toto je hokej.

'6' - HCM Warriors Brno - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 4:7