Extraliga devátých tříd vybojována!!!

Deváťáci v Přerově vyhráli utkání sezóny a tím splnili svůj úkol - vybojovali extraligu 9. tříd!

Zdeněk Valošek

Prázdninová dohrávka odloženého zápasu nepřinesla překvapení. Je třeba si vzít poučení z chyb a zlepšený výkon přenést do důležitého utkání v Přerově.

13.3.2023

'9' - HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno 2:4

Zdeněk Valošek

Do ,,utkání sezóny“ jsme vstoupili aktivně, v první minutě jsme zaznamenali tři střely na branku domácích. Bohužel  jsme aktivní hru opustili a soupeř šel v závěru první třetiny do vedení. V druhé části  Přerov dokonce zvýšil vedení na 2:0, avšak od půlky zápasu jsme se vrátili zpět ke své hře, do konce třetiny jsme srovnali a ve třetí třetině otočili výsledek. Výhra znamená že jsme pro příští sezónu vybojovali a udrželi extraligu devátých tříd. Ať už to s touto soutěží dopadne jakkoliv, ročník 2008 (a HansJ) svůj úkol splnil.

17.3.2023

'9' - HCM Warriors Brno - Valašský hokejový klub 1:5

Zdeněk Valošek

Poslední soutěžní zápas jsme odehráli ve slušném tempu, ale v duchu ,,my hrajeme a soupeř dává góly“.

19.3.2023