Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

 

MMA bojovník Jiří Procházka, kterého trénuje náš patron Martin Karaivanov, dosáhl ve svém prvním zápase UFC vítězného K. O.

Na otázku, jak se Jiří Procházka vyrovná s absolutní špičkou polotěžké váhy v UFC, dal český bojovník na ostrově Abú Zabí ráznou odpověď. Volkana Oezdemira poslal k zemi ve druhém kole, když ho dvakrát přesně trefil a tenhle moment se zapsal do historie českého MMA. Nic většího zatím žádný jiný Čech v MMA nedokázal. „Atmosféra super, líbilo se mi to,“ řekl po zápase bojovník z brněnského Jetsaam gymu, který si navíc odnesl také výkon večera.

„Jde o největší vítězství v české historii. Jirka nastupoval jako outsider. Nikdo z Čechů nestál před někým podobným jako on. Švýcar Oezdemir byl do té doby sedmička,“ glosuje Kincl

Celý článek k přečtení je zde: https://www.sport.cz/ostatni/bojove-sporty/clanek/1517876-favorit-padl-k-zemi-prochazka-se-zakousl-a-trefil-historicky-uspech.html

Podívejte se na rozhovor s Martinem Karaivanovem o tom jak spolupráce s Jesaam gymem pomáhá našim hokejistům

Martin Karaivanov /Jetsaam gym/ from WHITE LABEL on Vimeo.

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím