Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Hodnocení víkendového snažení našich bojovníků je tu!

Další víkend za námi znamená další zápasy za námi a to znamená, že další reporty jsou připravené!

'JUN' - HCM Warriors - Šumperk 3:5

Do zápasu jsme nastoupili posíleni hráči Komety Brno, v brance s K. Horákem. Utkání bylo vyrovnané, ale pouze první třetinu. Ve druhé třetině po sérii hrubých chyb jak útočníků, tak i obránců (po kolikáté již v této sezoně) jsme odcházeli do kabin s rozdílem skóre 1 – 4. Ve třetí třetině, kdy už jsme neměli co ztratit jsme během dvou minut vstřelili dvě branky (Holotík A, Rašovský V.) a přiblížili se zpátky do hry. V závěru třetiny jsme ale opět po střele a následné dorážce nechali soupeře odskočit na rozdíl dvou branek a konečných 3 – 5 pro soupeře.


Konečný stav: 3:5
Odehráno: 12.11.2021

'JUN' - Havlíčkův Brod - HCM Warriors Brno 7:2

Zápas jsme začali dobře,. S dvěma hráči Komety Brno jsme hned v úvodu první třetiny šli brankou M. Kelbla do vedení 1 – 0. To bylo, ale jediné pozitivum celého zápasu. Znovu špatnou hrou v defenzívě, na které se podíleli všichni hráči, zbytečným oslabováním a fauly, které nic neřeší (po celý zápas), jsme odcházeli po první třetině se záporným skóre 1 – 3. Soupeř ve druhé třetině další brankou uzavřel hru na 1 – 4 ve svůj prospěch. Do třetí třetiny jsme nastupovali v početní převaze 5 ku 3. Z této výhody nic nebylo, ale již v následující přesilovce jsme snížili (Marčík L.) na 2 – 5 a to bylo z naší strany vše. Soupeř v závěru třetiny dal ještě dvě branky a uzavřel zápas na konečných 2 – 7. Mužstvo nemůže mít úspěch, když jsou hráči nedisciplinovaní,  je neochota  pracovat  pro tým, neustálé výmluvy, jak se vyhýbat tréninku (ne řešit a vyřešit, abych se tréninku zúčastnil). Místo abych využil možnosti tréninku navíc (viz pondělní individuální trénink, celkem 2 hráči), zlepšil sebe a tím přispěl k výkonu mužstva. Tomu pak odpovídají  i výsledky a dokud se nezmění myšlení,  tak nás bude porážet kterýkoliv mužstvo, co místo tlachání o hokeji maká a dře. 


Konečný stav: 7:2
Odehráno: 14.11.2021

'DOR' - Warriors - Uherské Hradiště 3:0

Bc. Jiří Sýkora

trenér

Trenérská licence B

Tel. 731784085

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

V dnešním utkání jsme byli aktivnější a zaslouženě jsme vyhráli. 


Konečný stav: 3:0
Odehráno: 14.11.2021


'9' - Warriors –

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence B

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Bohužel jsme opět bez mistrovského utkání z důvodu karantény soupeře.


Konečný stav: -
Odehráno: 12. - 14.11.2021

'8' - Warriors - Blansko 10:2

Mgr. Dominik Huml

trenér

Trenérská licence B

Žákovský trenér ČSLH

Tel. 732698834

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Podle výsledkové tabule to vypadá na snadný zápas. Opak je pravdou. Tentokrát jsme "utrpěli" výhru. Utkání se nevyvíjelo vůbec dle naších představ a po první hrozivé třetině jsme museli udělat pár změn v sestavě i v přístupu k utkání. Nakonec jsme to pár rychlými góly zlomili a otočili na naši stranu. Herně nic moc, ale cenné body jsme si připsali. Nyní nás čeká dvojutkání se Znojmem prakticky o všechno. 


Konečný stav: 10:2
Odehráno: 14.11.2021 


'7' Warriors - Kometa 4:4

Toto utkání se mě hodnotí velice dobře. Kluci se soupeře nezalekli, výborně napadali, dřeli, blokovali střely  (12 za celý zápas), a když už se soupeř prosadil, vychytal je výborně chytající brankář, což znamenalo vedení po 40 minutách 3:1. Bohužel jsme se trošku ve třetí třetině zalekli vítězství a soupeř vyrovnal.

Ale to nic nemění na tom, že jsme podali výborný výkon a připravili jsme Kometu o bod, jako první tým v soutěži.

A MOC DĚKUJI KLUKŮM, PROTOŽE BOJOVALI I ZA MĚ. KONEČNĚ SE NÁM PODAŘILO ZLOMIT PROKLETÍ HALY RONDO A POPRVÉ V KARIÉŘE TRENÉRA JSEM ZDE BODOVAL. CHLAPEČCI DÍKY MOC


Konečný stav: 4:4
Odehráno: 13.11.2021


'6' Warriors - Blansko 3:8

Mgr. Dominik Huml

trenér

Trenérská licence B

Žákovský trenér ČSLH

Tel. 732698834

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Tento zápas nám úplně nevyšel. Postrádali jsme pár opor týmu, ale na to se vymlouvat nemůžeme. Je to o týmu, ne o jednotlivcích a na gólech a tvoření hry se musí podílet všichni. Moc pozitiv v utkání vidět nebylo, jediné, co mě těší je, že někteří hráči prolomili střeleckou smůlu a konečně se prosadili. Do dalších utkáních budeme muset zapracovat na všech postech. 


Konečný stav: 3:8
Odehráno: 14.11.2021

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím