Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

 

Hráči zabojovali o místo v sestavě HCM Warriors

Jak na tom jsou hráči v půli léta? To ukázal Try out HCM

Běhání a posilování na suchu i trénink střelby či přihrávek na ledě. Tak vypadaly dny hráčů, kteří se přihlásili na try out juniorky HCM Warriors Brno

Před zimním stadionem v ulici Úvoz se v pondělí 3. srpna setkalo více než 20 hráčů, kteří měli chuť zabojovat o místo v juniorské extralize v dresu Warriorů. Spolu se účastnili náročných tréninků až do pátku 7. srpna. „Každý den jsme měli dva tréninky na ledě a dva na suchu. Chodili jsme i na společné obědy. Bylo to takové soustředění. Na klucích bylo ze začátku vidět velké nadšení, ale postupně přicházela i únava,“ komentuje nový hlavní kouč juniorky Jaromír Korotvička.

Try outu se zúčastnili zejména stávající hráči. „Přijel však například i jeden hráč ze Slovenska. Máme i víc zájemců o místo v našem týmu, ale některým neseděl termín nebo jsou ještě v akademiích a nemohli se try outu zúčastnit. Rozhodně proto ještě nemáme konečnou podobu týmu,“ vysvětluje Korotvička. Kádr bude trenér budovat až do začátku sezony. 

Korotvička je s výkony hráčů spokojený. „Není to na sto procent, ale to není nikdy. Kluci se snaží, i když na některých je vidět, že toho mají po sportovní stránce plné brejle,“ říká trenér. 

 

 

 

 

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím