Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

V sobotu 12.6. se naši malí Warrioři ročníků 2011 a 2012 zúčastnili miniturnaje ve Zlíně, pořádaného HC Berani Zlín.

Vedle našich hráčů se turnaje účastnili domácí Berani a malí borci z Komety a Vsetína. Týmy soupeřů budili respekt a očekávání urputných bitev.

Dopoledne proběhl turnaj ročníků 2011 ve kterém naši malí borci a jedna mladá slečna sice prohráli s Kometou, ale následně porazili Vsetín a z urputného boje se Zlínem byla nakonec zasloužená remíza.

Odpoledne nastoupili do turnaje hráči ročníku 2012 a první soupeř se kterým se museli vypořádat bylo počasí  - při rozcvičce naše hráče lapila průtrž mračen mimo stadion, ale vůbec je to nerozhodilo, naopak spíše nabudilo k lepším výkonům a dominovali pak celému turnaji. Všechny týmy předvedly parádní výkony a na dětech bylo vidět jaký mají po dlouhé pauze po hokeji hlad. Při posledních zápasech už na spoustě z nich byla vidět únava, ale i přesto se neustále vrhaly za pukem a nevypustily jediný souboj. A k tomu jim desítky rodičů v hledišti vytvořily parádní atmosféru svým fanděním a v duchu fair play oceňovaly potleskem i pěkné akce a zákroky soupeřů.

Tímto děkujeme organizátorům turnaje z HC Berani Zlín a všem zúčastněným mladým hráčům přejeme, ať je hokej dále baví a daří se jim na ledě i mimo něj.

 

NahoruNahoru
Zavřít
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím