Jedny z posledních reportů roku 2022!

Některé týmy minulý víkend již odehráli svoje poslední zápasy roku, jak dopadly?

'JUN' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 1:2sn

Trenér

I když se nám utkání s Třebíčí velmi povedlo, neskončilo výhrou. Důležitější bylo, že jsme viděli, že dokážeme hrát i s těmi nejsilnějšími v lize. Hráči k tomu přistoupili zodpovědně, odmakali to a plnili si taktické povinnosti.

Konečný stav: 1:2sn

Odehráno: 9.12.2022

'JUN' - HC Frýdek-Místek - HCM Warriors Brno 2:5

Trenér

Vstup do utkaní nebyl z naší strany špatný, podařilo se nám vstřelit první gól. Bohužel jsme od naší hry trochu upustili a soupeře jsme tím dostali do hry. I díky gólmanovi, který nás podržel, když nám to moc nelepilo, jsme hráli stále vyrovnaně. Třetí třetinu se náš výkon zlepšil, dotáhli jsme zápas do vítězného konce a odvezli si důležité tři body.

Konečný stav: 2:5

Odehráno: 10.12.2022

'9' - HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno 3:6

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

K důležité výhře nás dovedl kvalitní výkon ve všech třech třetinách. Hráči konečně dodrželi pokyny ke hře po celou dobu zápasu a vyvarovali se zbytečných chyb, které nás v minulých utkáních stály body.

Konečný stav: 3:6

'8' - HCM Warriors Brno - HC DYNAMO PARDUBICE 3:5

S týmem HC Dynamo Pardubice jsme sehráli v prvních dvou třetinách vyrovnané utkání a po druhé třetině jsme šli do kabiny za příznivého  stavu 3 – 1.  Ve třetí třetině nám došly síly a soupeř se dostal do těsného jednobrankového vedení. Ve hře bez brankáře se nám nepodařilo skórovat a hostující tým dával pátý gól do prázdné branky. Je třeba pochválit náš tým za nasazení po celé utkání a rovněž výkon brankáře nás podržel. Konečný výsledek 3:5.

Tel. 732698834

Poslední utkání základní části jsme se hráli doma proti Boskovicím. Po herní stránce výborný zápas, kluci hráli pohledný hokej a soupeře jednoznačně přehráli. Bohužel jsme doplatili na neproměňování gólových šancí. Nepodařilo se nám překonat hostujícího gólmana, na druhé straně soupeři tam dnes spadlo vše. Tímto zápasem letošní kalendářní rok uzavíráme a už se těšíme v novém roce na nadstavbu plnou kvalitních utkání.

Konečný stav: 4:8

'6' - HC KOMETA BRNO - HCM Warriors Brno 17:8

Milan Vlk

Trenér

Trenérská licence A

Tel. +420 608 711 223

Kladně se dá hodnotit jen rychlý úvodní gól. O té doby na ledě existoval jen jeden tým. Výsledek hovoří za vše.

Konečný stav: 17:5

Odehráno: 8.12.2022

'6' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 6:9

Milan Vlk

Trenér

V úvodních dvou třetinách se nám nedařilo přenést věci, které jsme nacvičovali v tréninku do hry. Nebyli jsme agresivní při napadání  soupeře a nehráli jsme dobře do kombinace. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že chceme zápas ještě zdramatizovat. To se díky zlepšené hře povedlo. Škoda, že jsme takhle nehráli od začátku zápasu.

Konečný stav: 6:9

Odehráno: 11.12.2022

'5' - TECHNIKA HOCKEY BRNO - HCM Warriors Brno 3:3