Junioři nechali na ostravském ledě sovjí duši! Devítka v čele s Dočekalem potopila Techniku! Osmáci se trefili 24x!

Parádní víkend v podání HCM WARRIORS Brno je za námi! Juniorům se po těžkém boji podařilo porazit Porubu a deváťákům podlehla Technika Brno! Osmáci vysoko deklasovali Boskovice. Sedmáci tentokrát remízovali s Kometou a šesťáci si připsali výhru nad Vyškovem.

'JUN' - Důležité vítězství rohodl boj "na život a na smrt"

Na konci první třetiny jsme dostali nepříjemný gól do šatny, ale naštěstí nás tím soupeř nevystrašil a hned na začátku druhé třetiny jsme skóre vyrovnali. Zbytek druhé třetiny jsme se snažili odskočit, ale soupeř nás vždy dohnal a vyrovnal. Třetí třetina byla z mého pohledu velmi bojovná a jsem moc rád, že kluci makali a 3 minuty před koncem Matyáš dostal puk za záda gólmana domácích a v podstatě tak zajitil, aby šli domácí do powerplay ve které jsme už pouze potvrdili výhru.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Šána, Miloš(C), Klimeš, Mituchovič, Daněk, Půst, Kavický, Vysloužil, Molnár, Bazala, Ludvík, Karpíšek, Mudrych, Marčík, Rašovský, Stárek
Branky: 1. Klimeš(Molnár, Mituchovič), 2. Marčík(Karpíšek), 3. Bazala(Mudrych), 4. Klimeš(Molnár), 5. Šána(Ludvík, Stárek), 6. Molnár(Bazala)
Konečný stav: 6:4 HC RT Torax Poruba
Odehráno: venku, 14.02.2020 od 17:45 hodin

'9' - HATTRICK jediného střelce Dočekala a skvělý výkon Frgála

Chtěli jsme dnes odčinit prohru z minulého víkendu, takže jsme do zápasu dali dnes všechno. Gólmán nás dnes podržel a v útoku se třikrát trefil David Dočekal, kterému v podstatě dnes patřilo utkání. Skvělý výkon ale předvedl celý tým. Výhra nad Technikou nás samozřejmě těší, ale bojujeme dál a máme před sebou těžké zápasy, které musíme vyhrát.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Kopuletý) - Hamřík, Šlahora, Jindra, Křípal, Dočekal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Kučera, Řežucha, Modl, Raušer, Drasal.
Branky: 1. Dočekal(Modl), 2. Dočekal(Kolečkář), 4. Dočekal(Modl, Raušer)
Konečný stav: 3:1 VSK Technika Brno
Odehráno: doma, 15.02.2020 od 18:15 hodin

'9' - Vyrovnaný zápas rozhodl soupeř až v závěru

Dnes to bylo vcelku vyrovnané utkání, ale soupeř nás nepouštěl ke svém bráně. Když už se nám podařilo k ná dostat, tak je vždy podržel jejich gólman. Mrzí mě, že se nám nepodařilo vstřelit branku, ale jsem rád za předvedený výkon a motivaci vůči soupeři.

Branky:
Konečný stav: 0:2 HC Kometa Group o.s.
Odehráno: doma, 15.02.2020 od 11:00 hodin

'8' - Rekord letošní sezóny? Soupeř pouze zíral

Zdeněk Valošek

Těžko hodnotit zápas, kdy soupeř neklade žádný odpor a jen čeká až utkání skončí. Ani pro nás ani pro soupeře neměl, z hlediska rozdílné výkonnosti,  žádný význam.

Soupiska Warriors Brno: Krajíček - Kos, Vítek, Střeštík, Žižka, Kunc, Bílý, Volf, Baláž, Bartoň, Drasal
Branky: 1. Bílý, 2. Bílý, 3. Kos, 4. Drasal, 5. Žižka, 6. Vítek, 7. Volf, 8. Kunc, 9. Kunc, 10. Volf, 11. Kunc, 12. Kos, 13. Bartoň, 14. Bílý, 15. Drasal, 16. Vítek, 17. Kunc, 18. Baláž, 19. Kos, 20. Kunc, 21. Žižka, 22. Baláž, 23. Kunc, 24. Volf
Konečný stav: 24:0 HC Boskovice
Odehráno: doma, 15.02.2020 od 15:30 hodin

'7' - Síla Komety nás nezaskočila, ba naopak

Ve velkém brněnském derby jsme se letos naposledy utkali s týmem Komety. Netřeba zdůrazńovat, že na toto utkání se všichni kluci těšili, pravda osm z nich bylo nemocných nebo zraněných případně už na jarňákách, takže jsme museli do utkání nominovat tři mladší kluky. Velmi pozitivní je, že jsme soupeře v první třetině překvapili aktivní hrou, kdy se nám ho letos poprvé dařilo přehrát a vypracovávat si šance. Od druhé třetiny se začala projevovat síla Komety a pro řadu našich kluků to bylo místy velmi těžké. Kluci se dnes opět přesvědčili, že mohou hrát s každým, na druhé straně takto kvalitní soupeř každému nastavil zrcadlo a doufáme že tento výsledek všechny povzbudí do dalšího rozvoje.

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Baborovský, Holeš, Procházka, Brodecký, Šichtař, Rafaj, Coufal, Kubín(C), Daněk, Janák, Harásek.
Branky: 1. Kubín, 2. Brodecký(Janák), 3. Procházka(Daněk), 4. Šichtař(Brodecký, Janák)
Konečný stav: 4:4 HC Kometa Group o.s.
Odehráno: doma, 15.02.2020 od 9:00 hodin

'6' - Johanna Tischler si připsala první HATTRICK a pomohla tak k vítězství

Mgr. Karel Husák

Tel. 732122081

Připravujeme ...

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler(C), Ryšánek, Ondra, Kurek, Prokeš, Mooris, Slívko, Eliáš, Dlabáček, Štangler, Kafka.
Branky: 1. Tischler, 2. Kafka(Tischler), 3. Kurek(Kafka), 4. Tischler, 5. Kurek, 6. Tischler
Konečný stav: 6:0 MBK Vyškov
Odehráno: doma, 15.02.2020 od 13:30 hodin