Junioři s čistým kontem! Dorostenci rozdali v Opavě bohatou nadílku!

Junioři vybojovali tři body nad Porubou. Dorostenci otočili utkání s Polskem a Opavě rozdali bohatou výslužku! Třebíč zrušila deváťákům i sedmákům utkání. Šesťáci zaskočili Hodonín.

JUN: Bez proměněných šancí to nepůjde ...

Dvě třetiny jsme se drželi, bohužel jsme ale neproměnili pár našich šancí a soupeř v Šumperku vyhrál zcela zaslouženě. Škoda poslední třetiny, která skončila 5:1, mohli jsme odvést lepší výsledek.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Miloš(C), Bocián, Sedláček, Klimeš, Staněk, Rašovský, Holotík, Karpíšek, Ludvík, Del Favero, Vysloužil, Mudrych, Marčík.
Branky: 1. Karpíšek(Marčík)
Konečný stav: 1:8 HK MD Šumperk

JUN: Brankář Filip Kašpar přispěl svým výkonem k vítězství a první nule!

Zodpovědný výkon podpořený skvělým výkonem gólmana nám přinesl důležité vítězství. V první třetině jsme vstřelili dvě branky, ale další šance zůstaly nevyužity. Ve druhé třetině nám soupeř zle zatápěl, ale zvládli jsme to a ve třetí třetině jsme přidali další gól a zaslouženě vyhráli.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Miloš(C), Klimeš, Sedláček, Rašovský, Bocián, Furch, Ludvík, Krška, Vysloužil, Kavický, Holotík, Del Favero, Snášel, Mudrych, Staněk, Marčík.
Branky: 1. Marčík(Kavický, Sedláček), 2. Kavický(Snášel), 3. Del Favero(Snášel, Krška)
Konečný stav: 3:0 HC RT Torax Poruba

'DOR' - Perfektní otočení zápasu s Polskem

trenér

Dnes jsme předvedli jeden z našich nejkvalitnějších výkonů letošní sezóny. Byť jsme celý zápas soupeře tahali za kratší konec a dotahovali jsme ho, tak se kluci nejskutečně zvedli a řekl bych až heroickým výkonem jsme náskok soupeře stáhli a myslím si, že soupeř má opravdu vysokou kvalitu a dnešní vítězství má ohromnou cenu. Na druhou stranu, jak už jsem říkal klukům v kabině, zítra jedeme do Opavy a musíme to dnešní vítězství potvrdit, protože jinak to ztratí veškerou cenu, ale za dnešek před klukama SMEKÁM, SUPER, CHVÁLÍM a jsem nadšenej za perfektní výkon.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Horák) - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Milotínský, Hanák, Dočekal, Kučera, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Dočekal(Zelinka), 2. Novotný(Dočekal, Gryc), 3. Zelinka(Heinrich), 4. Milotínský(Novotný, Hamřík), 5. Gryc
Konečný stav: 5:4pn Polsko U16

'DOR' - Vítězství potvrzeno! Opava dostala bohatou nadílku!

trenér

Musím přiznat, že jsem měl před zápasem strach z průběhu, protože hrajeme další utkání prakticky bez možnosti oddechu. Kluci ale celý zápas makali a pak už to ve třetí třetine padalo do sítě soupeře samo. Jsem moc rád, protože jsme se díky tomu posunuli na třetí místo tabulky. Od úterý se pečlivě začneme připravovat na Třebíč, kde o víkendu musíme vyhrát.

Soupiska Warriors Brno: Horák(Kopuletý) - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Milotínský, Hanák, Dočekal, Kučera, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Lýryš(Hanák), 2. Zelinka, 3. Zelinka(Gryc), 4. Mlčoch(Kučera), 5. Heinrich(Gryc), 6. Zelinka(Dočekal, Mareček), 7. Láryš(Ryšánek, Mareček), 8. Heinrich(Novotný)
Konečný stav: 8:2 Hokejový klub Opava s.r.o.

'9' - Utkání bylo zrušeno

Sobotní utkání bylo zrušeno. Soupeř z Třebíče se nemohl dostavit na utkání kvůli špatnému počasí.

'7' - Utkání bylo zrušeno

'6' - Soupeř se nestačil divit!

Kluci předvedli výborný týmový výkon. Navzájem se povzbuzovali, hráli jeden za druhého a dodržovali to, co jsme si řekli. Chtěli jsme na soupeře vyslat co nejvíc střel, tlačit se do zakončení a být důrazní u obou branek. Výsledkem bylo 12 našich vstřelených gólů a pouze 1 inkasovaný. Dneska opravdu nebyl hráč, který by nešlapal na plno od začátku do konce, navíc nás perfektním výkonem podržel brankář Matoušek.

Soupiska Warriors Brno: Matoušek - Ryšánek, Kurek, Prokeš, Šmédek, Sýkora, Nezpěváková, Dlabáček, Urbánek, Štangler(C), Sládek, Svoboda.