Junioři Warriors nechali na ledě Přerova všechno!

Úctihodný výkon předvedl ve středečním utkání tým Warriors, když ...

Úctihodný výkon předvedl ve středečním utkání tým Warriors, když zavítal na led velmi zkušeného soupeře do Přerova. Uběhlo pouhých 50 vteřin a Warriors šel do vedení! Postaral se o něj Tomáš Sedláček, který z pravé strany útočného pásma dokázal vystřelit tak, že ho brankář Postava zastavit nedokázal. Domácímu týmu trvalo pak necelých 13 minut k tomu, aby dokázal stav utkání vyrovnat na 1:1. Během těchto třinácti minut ale předvedl tým juniorů z Brna perfektní výkon plný soubojů, nahrávek, střel i bojovnosti. Zkrátka bylo vidět, že oproti předchozím zápasům nechal brněnský tým juniorů Warriors na ledě tentokrát duši. Přerovští, kteří jsou aktuálně v tabulce východní skupiny REDSTONE Extraligy juniorů na druhém místě, ale ukázali, že v sestavě mají zkušenejší hráče z první Chance ligy a ve 34. minutě šli dvěma rychlými góly do vedení na 3:1. O pět minut později navýšil stav utkání kapitán Martin Borot. Ve třetí třetině už bylo i pro oko diváka poznat, že Warriorům v tak náročném utkání docházejí síly, avšak celý tým bojoval až do poslední minuty.

V zápase bylo k vidění i super sportovní gesto, kdy ještě za nerozhodnutého výsledku domácí hráč odvolal vyloučení našeho hráče, neboť spadl bez cizího zavinění.

Výborný vstup do utkání přinesl vedoucí gól a po tvrdě odmakané třetině jsme drželi stav 1:1 Ten vydržel až do 35.min, kdy jsme dostali dva rychlé a slepené góly a bylo jasné, že ani dnes body nezískáme. I přesto kluci makali a poctivě pracovali až do konce. Konečný výsledek je pro nás až moc krutý, ale je zase na čem stavět.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) -  Staněk, Klimeš, Miloš(C), Rašovský, Mlčoch, Sedláček, Novotný, Karpíšek, Hrstka, Holotík, Vysloužil, Mudrych, Kavický, Ludvík, Bocián.
Branky: 1. Sedláček
Konečný stav: 1:7