Juniorka, dorost, 9., 7. a 5. třída slaví vítěžství

Další kola soutěžě jsou za námi, jak vítěžství i prohry hodnotí naši trenéři?

'JUN' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 1:2

Hlavní trenér

Vyrovnané utkání ve kterém byli výborní oba brankáři, rozhodla schopnost soupeře potrestat naše dvě hrubé chyby. Celkově jsme, ale sehráli kvalitní utkáni a byli vyrovnaným soupeřem favoritovi soutěže.

Odehráno: 23.9.2022

'JUN' - HHK Velké Meziříčí - HCM Warriors Brno 0:10

Hlavní trenér

Celé utkání jsme byli lepší a zaslouženě jsme zvítězili.

Odehráno: 25.9.2022

'DOR' - TECHNIKA HOCKEY BRNO - HCM Warriors Brno 4:0

Hlavní trenér

Dneska jsme nedali ani branku, proto jsme si nezasloužili vyhrát. Do první třetiny jsme vstoupili vlažně, překvapila nás soupeřova aktivita a velikost hřiště. V první třetině byl soupeř lepší. Od druhé jsme dokázali převzít aktivitu, bohužel náš tlak byl bez zakončení a když už jsme si šance vypracovali, tak zakončení nebylo dostatečně kvalitní. Co je pozitivní, tak všichni kluci jeli naplno až do konce. Když k tomu přidáme kvalitu herních činností, na kterých v tréninku pracujeme, tak to bude OK.

Odehráno: 23.9.2022

'DOR' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Břeclav 4:1

Hlavní trenér

Doufám, že je Mates v pořádku. Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou, na rozdíl od pátku nám chodily kotouče od obránců. Škoda jen, že jsme soupeře nechávali tak dlouho ve hře, stav 2:0 po druhé neodpovídal obrazu hry. Ale co, vítězství se počítá a už se těšíme na příští týden, kdy nás čekají zápasy s týmy z druhé skupiny.

Odehráno: 25.9.2022

Zdeněk Valošek

V první třetině jsme podali kvalitní  výkon. Třetina měla vyrovnaný průběh hry, na branky jsme byli však úspěšnější a do šatny jsme šli s vedením 2:0. V druhé třetině jsme bohužel nedokázali zachytit nástup soupeře a po rychle inkasovaných brankách se skóre otočilo na 4:2 ve prospěch soupeře. V této fázi se hra opět srovnala avšak výsledkem byly z naší strany pouze nastřelené tyče a neproměněný samostatný únik. Když pak soupeř v závěru druhé třetiny zvýšil na 5:2 bylo prakticky o výsledku utkání rozhodnuto. Ve třetí třetině jsme se marně pokoušeli výsledek korigovat, naopak jsme ještě dvakrát inkasovali.

'9' - HC Uherské Hradiště - HCM Warriors Brno 0:24

Zdeněk Valošek

Utkání není třeba nijak komentovat, výsledek hovoří za vše.

Odehráno: 24.9.2022

'7' - HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY BRNO 9:2

Tento víkend jsme na domácím ledě přivítali v malém brněnském derby Techniku. Domácí prostředí bylo znát a na soupeře jsme hned od první minuty nastoupili. Pouze výborný výkon brankáře držel hosty v zápase. Byla jen otázka času, kdy se nám podaří skórovat. Trpělivost, píle a týmový výkon nám přinesl pěknou hru a další góly. Pochvala jde klukům především za zvládnutou koncovku utkání, kdy už bylo o výsledku dávno rozhodnuto. Soupeři nezbylo nic jiného než nás zkusit vyprovokovat, to se jim ovšem nepovedlo.

Odehráno: 24.9.2022

'5' - HC Boskovice - HCM Warriors Brno 3:26

Roman Erat

Tel. 725 676 565

Odehráli jsme utkání ve kterém jsme od začátku do konce jasně dominovali a hráči si s chutí zastříleli.

Odehráno: 25.9.2022