Minulý víkend zdobí z většiny suverénní vítězství Warriors!

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Fosfa Břeclav 6:5

Trenér

Trenérská licence B

Tel. 731784085

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Po páteční výhře Třebíče v Hodoníně jsme věděli, že jakýkoliv bodový zisk nás posunuje do další fáze soutěže. Měli jsme výborný vstup do utkání a rychle vedli 2:0, pak jsme postupně vypadli z role a utkání si značně zkomplikovali. Ve třetí třetině jsme, ale ukázali vnitřní sílu a utkáni dovedli do vítězného konce. Gratuluji klukům k postupu.

Konečný stav: 6:5
Odehráno:
 20.1.2024

'JUN' - HHK Velké Meziříčí - HCM Warriors Brno 1:15

Trenér

V utkání bylo poznat, že kluci hrají uvolněně po postupu do finálové skupiny a užili si zápas se vším všudy.

Trenér

Začátek utkání nenasvědčoval tomu, že se změní v noční můru. Bohužel, stalo se a nezbývá nic jiného než se omluvit všem fanouškům klubu za tento propadák, který není hoden našeho klubu.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Netradičně jsme hráli ve čtvrtek dohrávku v Telči. V postupové skupině, pro nás nový soupeř. Velmi kvalitní utkání z obou stran, jsme měli opticky pod kontrolou. Po 2. třetinách jsme odchází do kabin za stavu 3:1. V závěru jsme dovolili soupeři snížit a utkáni zdramatizovat. Nakonec však odjíždíme domů s výhrou 5:4. V tomto zápase musíme pochválit kluky za výborný týmový výkon, kdy si vzájemně pomohli. V sobotu náš čeká další venkovní utkání v Jihlavě.

Konečný stav: 4:5

Odehráno: 18.1.2024

'8' - HC Dukla Jihlava - HCM Warriors Brno 1:3

Trenér

Druhé utkání v řadě na ledě soupeře v tomto týdnu, se nám povedlo a vezeme všechny body i z Jihlavy. V tomto zápase to bylo hodně o trpělivosti. Po dvou třetinách jsme vedli jen 1:0. Ve třetí části dvěmi rychlými góly jsme utkání zlomili. Náročný týden kluci zvládli na výbornou, zdobil nás moc dobrý pohyb a týmový duch.

Konečný stav: 1:3

'7' - HCM Warriors Brno - SHKM Hodonín 7:4

Trenér

Poslední utkání základní části jsme sehráli doma s týmem z Hodonína. Po vlažném vstupu do utkání, jsme chytili dobré tempo a zápas dostali pod kontrolu. Jediné co nás mrzí je spousta neproměněných šancí. Utkání tak mohlo být ještě poklidnější. Tímto zápasem se loučíme se základní skupinou a těšíme se do nadstavby, která by měla začít již příští víkend.

Konečný stav: 7:4

Odehráno: 21.1.2024

'5' - HCM Warriors Brno B - HC Mystery Kuřim z.s 5:3