Junioři domácí bojiště ubránili hned 2x. Na ledě zvítězili nad Šumperkem 3:1 a nepřemohla je ani Litomyšl. Naopak dorostu se moc nedařilo a v těžkém utkání proti Třebíči podlehl 2:0.

Páteční utkání proti Litomyšli se původně mělo odehrát na litomyšlském ledě, avšak litomyšlské vedení juniorů požádalo Warriors Brno o výměnu pořadatelství, což vedení našeho klubu téměr ihned odsouhlasilo.
"„Vždy je lepší podle mě začínat doma a jít tak vítězství naproti." reagoval na výměnu pořadatelství trenér juniorů Michal Bartoněk.

Jak se později ukázalo, měl pravdu! Domácí Warriors si se soupeřem dokázal poradit a po zajímavém zápase si junioři připsali na své konto do tabulky po vítězství 5:3 první tři body!

Ve třinácté minutě poslal domácí tým do vedení Jan Ludvík a o tři minuty později stav na 2:0 navýšil Jan Bocián. O 30 vteřin později se trefil i Lukáš Marčík. Zdálo se, že utkání už má domácím týmem jasně nastavený průběh, avšak litomyšlští se jen tak nevzdávali.
Na záčátku druhé třetiny se totiž ujal Jan Svatoš trestného střílení, které proměnil a snížil stav na 1:3. Před koncem druhé dvacetiminutovky navýšil domácí vedení ještě Filip Klimeš. Stav po čtyřiceti minutách tak byl 4:1.
Ve třetí, pro diváka velmi zajímavé, třetině padly během dvou minut hned tři branky!
Hosté se za každou cenu snažili z utkání urvat alespoň bod a i díky tomu se v 58. minutě trefili celkem 2x!  To už byl stav 4:3 a Warriorům hrozilo, že Litomyšl utkání vyrovná. Hosté tak šli do power play, ale naštěstí se pouhou vteřinu před koncem trefil Tadeáš Del Favero, který svým gólem utkání rozhodl.

Začátek zápasu byl opatrný z obou stran, nikdo nechtěl udělat chybu. Nám se podařilo v závěru třetiny vstřelit rychlé tři branky, které de facto rozhodly o utkání. Sice jsme na začátku druhé třetiny dostali gól po trestném střílení, ale tento moment jsme ustáli a díky využité přesilovce jsme si vzali tříbrankový náskok zpět. V poslední třetině jsme si vedení zkušeně hlídali, soupeře jsme do trvalého tlaku nepustili, ale jak nám se podařil úvod utkání, tak soupeři zase vyšel závěr, který nás málem připravil o výhru. V 59. minutě jsme soupeři darovali snížení na 4:2, když o chvíli později díky využité přesilovce soupeř snížil na rozdíl jediné branky. V samotném závěru jsme ustáli tlak soupeře a sekundu před koncem jsme uzavřeli skóre zápasu na 5:3.
I přes dramatický závěr si dovolím tvrdit, že jsme byli lepším týmem a vyhráli jsme zaslouženě.“ zhodnotil průběh utkaní trenér Michal Bartoněk.

Soupiska: Kašpar(Vystavěl) - Staněk, Klimeš, Rašovský, Mahdal, Orsech, Daněk - Vysloužil, Kavický, Bocián, Karpíšek, Del Favero, Marčík, Mudrych, Antoňů, Ludvík
Branky: 1. Ludvík(Klimeš, Vysloužil), 2. Bocián(Vysloužil), 3. Marčík(Kavický), 4. Klimeš(Mudrych), 5. Del Favero(Daněk)

Dorost: Série vítězných zápasů utnula Třebíč. Na Úvoze vyhrála 2:0

trenér

„Utkání nám vůbec nevyšlo podle představ. Možná jsme si mysleli, že pod dojmem pěti vyhraných zápasů za sebou to už půjde samo. V dnešním zápase jsme nepředvedli prakticky vůbec nic a musím říct, že se za ten výkon až stydím, protože to byla katastrofa a doufám, že to byl poslední takhle hroznej a odfláklej výkon v této sezóně.“ řekl trenér Jíří Sýkora.

Soupiska: Horák(Kopuletý) - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Šlahora, Brokeš - Novotný, Láryš, Zelinka(C), Kolečkář, Mlčoch, Milotinský, Hanák, Juránek, Ryšánek, Heinrich
Branky: bez branek - 1. Štorek, 2. Dolníček(Štorek, Kotačka)

Junioři: Druhý zápas, druhá výhra, první místo v tabulce

„I ve druhém zápase Extraligy juniorů jsme hráli doma, tentokrát proti Šumperku. Hráče jsme upozorňovali na těžkého protivníka, který si náš respekt vysloužil díky výsledkům v přípravě i těsnou páteční prohrou. A naše očekávání se naplnila, hrál se vyrovnaný hokej, kdy my jsme šli sice velmi brzo do vedení, ale soupeř za pár minut srovnal, poté se hrálo za stavu 1:1 až do 50. minuty utkání. Vypadalo to, že kdo dá druhý gól, utkání vyhraje a tak se i stalo. V 50. minutě jsme šli do vedení 2:1 a chvíli před koncem nás uklidnil gól na 3:1.

Start do nového ročníku Extraligy juniorů jsme zvládli na výbornou, teď se připravíme na páteční zápas v Porubě, kde nás taky nečeká nic lehkého, což jsme si vyzkoušeli už v přípravě.“

Soupiska: Kašpar(Vystavěl) - Staněk, Klimeš, Daněk, Rašovský, Mahdal, Sedláček - Hrstka, Antoňů, Kavický, Karpíšek, Vysloužil, Marčík, Del Favero, Bocián, Ludvík, Orsech
Branky: 1. Marčík, 2. Kavický(Marčík), 3. Marčík(Bocián) - 1. Habrman(Vogel)