Mistrovské zápasy již v plném proudu!

Dorost porazil Polsko - Hanzlík má jako první z ligy nulu ze zápasu a 5. třída porazila Techniku!

'JUN' - Prostějov - HCM Warriors Brno 0:8

Hlavní trenér

Generálku na soutěž jsme zvládli výsledkově na výbornou, výkon snesl přísná měřítka jen 30 minut, do stavu 6:0.

Tel. 736534955

Premiéra v lize dorostu byla pro řadu hráčů takovou události, že je až paralizovala. Utkani jsme si zhodnotili s hráči a nechci to ventilovat. V neděli máme šanci na reparat.

Konečný stav: 5:3

'DOR' - HCM Warriors Brno - Polsko U16 2:0

Dnes jsme podali výrazně lepší výkon než v pátek. Za první třetinu musíme hráče pochválit, to už byl výkon, jakým se chceme prezentovat. Bohužel jsme z tlaku vyšli bez gólů. Na zakončení musíme soustavně pracovat.  Super je, že jsme zvládli ustát pro oba tymy náročnou situaci, kdy to až do třetí třetiny bylo 0:0 a pro body jsme si  došli disciplinovaným výkonem. Pokud mám někoho konkrétního zmínit, tak Honzu Bílého, to byl náš hráč zápasu.

"Polská reprezentace do šestnácti let sice před pár měsíci bojovala o extraligu, ale teď se zatím krčí na dně východní skupiny. Ve dvou zápasech totiž skórovala jen jednou. Nulu na 23 zákroků proti ní vychytal brankář Warriors Hanzlík, který se tak stal držitelem prvního čistého konta sezony."  https://www.hokej.cz/ligu-dorostu-nacaly-nejlepe-pisek-sokolov-a-havirov-prvni-nulu-ma-hanzlik/5067994

Konečný stav: 2:0

Odehráno: 18.9.2022

'9' - HC KOMETA BRNO - HCM Warriors Brno 7:2

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

V první třetině jsme podali kvalitní výkon. Třetina měla vyrovnaný průběh hry, na branky jsme byli však úspěšnější a do šatny jsme šli s vedením 2:0. V druhé třetině jsme bohužel nedokázali zachytit nástup soupeře a po rychle inkasovaných brankách se skóre otočilo na 4:2 ve prospěch soupeře. V této fázi  se hra opět srovnala avšak výsledkem  byly z naší strany pouze nastřelené tyče a neproměněný samostatný únik. Když pak soupeř v závěru druhé třetiny zvýšil na 5:2 bylo prakticky o výsledku utkání rozhodnuto. Ve třetí třetině jsme se marně pokoušeli výsledek korigovat, naopak jsme ještě dvakrát inkasovali.

Tel. 732698834

Další utkání jsme sehráli v Hodoníně. Už od začátku nám bylo jasné, že Hodonín bude velmi dobrým soupeřem a nebude to snadné. Hlavním důvodem bylo to, že soupeř má přihlášen do soutěže tým starších žáků, složený převážně s hráčů ročníku 2009. Fyzická i výšková převaha byla od začátku znát. Naši hráči však bojovali statečně a herně se dokázali soupeři vyrovnat. Možná nám chybělo trošku štěstí v zakončení, ale bojovnost a obětavost se klukům nedá upřít, je potřeba vyzdvihnout i zlepšené chování během hry, kdy nás soupeř ani rozhodčí nevyvedli z míry a opravdu jsme šlapali jako tým. Takové kvalitní zápasy s kvalitním soupeřem, nás můžou jen posunout dál.

Odehráno: 17.9.2022

'6' - HCM Warriors Brno - HC Dukla Jihlava 6:12

O víkendu jsme sehráli domácí duel se soupeřem z Jihlavy. V 1.třetině se hrál rychlý hokej, kdy hostující tým byl silnější na puku, ale díky naší bojovnosti a obětavosti se soupeř nedostal do výraznějšího vedení v zápase. V druhé třetině nás soupeř dostával pod tlak v našem útočném pásmu. V této pasáži hry jsme působili trochu bojácnějším dojmem, což zápas rozhodlo. Třetí třetina již byla vyrovnaná. Výsledek zápasu není na prvním místě, důležité jsou získané zkušenosti z takto těžkého zápasu, které hráče posunou v  jejich dalším rozvoji.

Konečný stav: 6:12

'5' - HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY BRNO 15:4

Roman Erat

Trenér

Tel. 725 676 565

Odehráli jsme kvalitní utkání podpořené výborným výkonem brankáře a kvalitním pohybem hráčů díky kterému jsme si vytvořili spoustu šancí které jsme dokázali proměnit.

Konečný stav: 15:4