'JUN' - HC Hlinsko - HCM Warriors Brno 3:5

'DOR' - HC Scorpions Brno - HCM Warriors Brno 6:7

Trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Upozorňovali jsme hráče, že je to utkání dvou brněnských týmů a že to bude malé brněnské derby. Soupeř do utkání vstoupil hodně aktivně a jeho hra neodpovídala postavení v dolní polovině tabulky. Popravdě řečeno, my jsme jim to ale usnadňovali a po zásluze šli do kabin po první třetině za stavu 1:3.  Na začátku druhé třetiny jsme trochu zatlačili, rychle otočili stav na 4:3 v náš prospěch a od té doby to zase byla bezstarostná jízda. Až tak, že jsme  z „rozhodnutého“ stavu 7:4 udělali drama. Dnes byl hráčem utkání Hobzík, který protrhl střelecké trápení čtyřmi góly. Každopádně přijeli jsme pro tři body a ty si odvážíme. Ještě nesmím zapomenout poděkovat divákům za skvělou kulisu.

Konečný stav: 6:7
Odehráno:
 21.10.2023

'DOR' - HC Sp. Velká Bíteš - HCM Warriors Brno 0:13

Trenér

Fakt těžké hodnocení. Nastoupit do tohoto typu utkání je složité pro všechny zúčastněné. Snažili jsme se, abychom si z utkání něco odnesli, tak čas ukáže…

Konečný stav: 0:13
Odehráno:
 22.10.2023

'9' - HCM Warriors Brno - Berani Zlín 5:7

Další z řady těžkých zápasů pro devátou třídu. V týdnu jsme se hodně věnovali obranné činnosti a věřili jsme, že se nám to povede přenést do utkání. Vstup do zápasu byl skvělý, rychle jsme chytli vysoké tempo zápasu a co bylo nejdůležitější? Ty činnosti, které jsme pilovali, se objevovali ve hře. V druhé části, vinou našich faulů, jsme tahali za kratší konec. Soupeř měl převahu, což se projevilo také na skóre. Před třetí třetinou se kluci v šatně namotivovali a i přes špatný začátek jsme začínali pomalu zvyšovat tempo a svým pohybem donutili soupeře k chybám. Dovolím si říct, že v závěrečné části jsme byli celkově lepším týmem. Soupeř nakonec urputnou obranou dokázal tlaku odolat a v závěru vstřelil poslední gól, což ho uklidnilo.

Pochvala klukům za přístup, za touhu zlomit zápas ve svůj prospěch. Tohle je cesta, která dává smysl a nakonec ponese své ovoce. Chce to trpělivost.

Tel. 732698834

V dalším kole zavítal na náš led Vyškov. Papírově jeden ze slabších soupeřů, avšak fyzicky vyspělý. Starší a fyzicky vyspělejší hráči a hráčky nám dali celkem zabrat. V prvním střídání jsme trošku zaspali a rychle inkasovali. Následně jsme ale hru vzali do svých rukou a utkání otočili na naši stranu. Zápas se pak už dohrál pod naší kontrolou, výsledek hovoří za vše.

Konečný stav: 15:2

'6' - HCM Warriors Brno - Rytíři z Telče 1:5