Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Nová sezóna je tu a s ní první reporty!

Zatímco dorost minulý víkend hrál poslední přípravný zápas, 7. a 6. třída již na ostro!

'DOR' - Dukla Jihlava - HCM Warriors Brno 11:1

Mgr. Jiří Janák

Hlavní trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Dnes to bylo poslední utkání předzávodního obdoíi. Výsledek je jednoznačný. Hráči mohli vidět, jakou výkonnost mají nejlepší české týmy. Co se týká celého srpna, tak všichni kluci mají chuť pracovat a to je příslib do sezóny.

Tel. 603339072

Do zápasu jsme od začátku vstoupili dobře. Po úvodních šancích jsme inkasovali branku na kterou jsme však dokázali rychle odpovědět a první třetinu vyhrát 4:1 Po zbytek zápasu jsme byli lepším týmem a svoji převahu jsme korunovali dalšími vstřelenými brankami. Kluci podali velmi dobrý týmový výkon, který podpořil důležitými zákroky brankář Dominik Valášek.

Konečný stav: 8:1

Odehráno: 10.9.2022

'9' - HCM Warriors Brno - Hodonín 19:1

Trenér

Jednoznačný zápas. Po vyhrané první třetině 7:0 se hra proměnila v soutěž ,,kdo dá víc gólů“. Toho je třeba se příště vyvarovat a i v zápasech se slabšími soupeři se soustředit na svoji hru.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

K prvnímu soutěžnímu utkání na náš led zavítali sedmáci z Břeclavi. Po skvělé přípravě měli naši kluci velkou chuť hrát a ukázat, co v nich je. V zápase jsme rychle vedli a zápas tak dostali zcela pod naši kontrolu. Není snadné v takovém utkání udržet koncentraci po celých šedesát minut. V poslední části jsme přirozeně, zvolnili z čehož vyplynuly i nějaké chyby a hra ztratila tempo. Po herní stránce je potřeba kluky pochválit, byl to velmi vydařený zápas, ovšem musíme dále pracovat i na mentální stránce a omezit negativní reakce v průběhu hry.

Konečný stav: 12:5

'6' - HCM Warriors Brno - Znojmo 5:6

Milan Vlk

Trenér

Trenérská licence A

Tel. +420 608 711 223

Po první vyrovnané třetině kdy se hra přelívala z jedné strany na druhou jsme nezvládli vstup do druhé třetiny, kdy jsme během 5 minut inkasovali 4 slepené góly z důvodu naši nesoustředěnosti. Do 3. třetiny jsme šli s odhodláním utkání ještě zdramatizovat. To se nám povedlo i díky zvýšené aktivitě bruslení. Bohužel na vyrovnání jsme těsně nedosáhli. Konečný stav 5:6 pro Znojmo.

Konečný stav: 5:6