Nová várka čerstvých reportů pro Vás!

Leden sice uběhl jako voda, ale poslední reporty tohoto měsíce jsou nachystány!

'JUN' - HC Frýdek-Místek - HCM Warriors Brno 1:7

Trenér

Příjezd na první zápas nástavby nebyl úplně ideální, protože jsme dojeli 20 min. před zápasem. Dokázali jsme však vyhrát první třetinu 4:0, což bylo velmi důležité. Jsme rádi, že jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

Tel. 736534955

Před zápasem jsme se připravovali na to, jak soupeř hraje a co nás čeká - po šesti minutách, kdy jsme se nedostali z pásma prohráváme 0:3 a je to na ručník...

Pak jsme chytli tempo hry, bohužel jsme naše dvě-tři gólovky nevyužili. Ve druhé třetině nás držel gólman a ve předu jsme nevyužili několik tutovek. Být to v chlapech tak si diváci museli myslet, že jsme to prodali. Takže místo aby byl stav minimálně vyrovnaný tak prohráváme 1:4. Ve třetí už branky napadly. Za zmínku stojí dobře sehrané power-play, tutovkou jsme opět pohrdly. Teď je potřeba zabrat doma s Ústím a vrátit se na vítěznou vlnu.

Konečný stav: 4:1

'DOR' - HCM Warriors Brno - Slovan Ústí n. Labem 1:2

Trenér

Dnes to bylo špatný. Tímto víkendem jsme vymazali dobré výkony a body z minulého týdne a zase hrajeme o udržení soutěže.

Konečný stav: 1:2

Odehráno: 29.1.2023

'8' - HC DYNAMO PARDUBICE - HCM Warriors Brno 5:3

Mgr. Karel Husák

Trenér

Tel. 732122081

Hned od začátku měl zápas vysoké tempo. Měli jsme navrch a naše snažení bylo zakončeno brankou, kterou rozhodčí neuznal. Třetina se blížila ke konci a za stavu 1-1 jsme byli vyloučeni nesmyslným faulem. Následně v oslabení se nám nepodařilo vyhodit puk ze třetiny a tato chyba nás stála druhou branku. Ve druhé třetině nám soupeř brankově odskočil po špatné organizaci v obranné třetině. Tři stejné chyby, tři zbytečné branky. Na konci utkání za stavu 5:3 pro soupeře jsme se snažili snížit stav ve hře bez brankáře. Tlak jsme měli, ale bohužel další branku jsme nepřidali. Hráče chválím za vysoké nasazení a obětavost.

Tel. 732698834

Další utkání jsme odehráli na ledě Boskovic. Ve velmi pohledném utkání jsme i přes úvodní zaváhání nakonec zvítězili 9:6. Herně jsme toto utkání jednoznačně ovládli, všechny inkasované góly byly po brejkových situacích. Je to dáno převážně velkou chutí a snahou útočit a udržet se na kotouči v útočném pásmu. To přesně po hráčích chceme, rychlý tempo hokej s pukem na našich hokejkách. Holt sem tam někdo ujede.

Konečný stav: 9:2