Nové reporty jsou ready!

Únor je již v plném proudu a s ním i mládežnické soutěže! Jak dopadly zápasy minulého týdne?

'JUN' - HC Spartak Choceň - HCM Warriors Brno 3:7

Trenér

Velmi těžký zápas. Soupeř nás první třetinu tlačil a přehrával nás, ale i přesto se nám povedlo vyhrát třetinu 1:0. To si myslím že bylo klíčové. Druhá třetina byla z naší strany o něco lepší, ale i tak nás soupeř dokázal potrápit. Ve třetí třetině jsme měli několik šancí navýšit skóre, ale nedokázali jsme je proměňovat. Naštěstí nás to nemuselo mrzet a dokázali jsme urvat důležité tři body. Od pondělí se začínáme připravovat na velmi těžké utkáni doma v pátek a v sobotu opět doma s Třebíči.

Tel. 736534955

Dnes jsme měli skvělý vstup do zápasu založený na dobrém pohybu všech hráčů. První třetinu jsme zaslouženě vyhráli 3:0, což je ale vedení, které nám letos moc nevyhovuje ????. Ve druhé třetině soupeř přitvrdil a převzal iniciativu. Dokázali jsme se s tím však vyrovnat a měli jsme zápas pod kontrolou. Mírné zdramatizovani nastalo cca 6 minut před koncem utkání za stavu 5:1, kdy jsme si dali nešťastného vlastňáka a minutu na to dostali třetí gól. Poslední tři minuty proto byly nervozní.  Celkově to byl dnes z naší strany velmi dobrý výkon a všichni hráči zaslouží velké uznání. Škoda jen, že jsme přišli o dalšího hráče. Uvidíme jak bude vypadat zítřejší odveta.

Konečný stav: 5:3

Odehráno: 11.2.2023

'DOR' - Polsko U16 - HCM Warriors Brno 4:1

Trenér

Rychle jsme šli do vedení, na rozdíl od včerejška jsme si nedokázali vytvořit souvislý tlak a soupeř byl po většinu první poloviny utkání mírně aktivnější. V polovině utkání za stavu 1:1 jsme hráče upozorňovali, že teď se láme utkání a je potřeba jít trpělivě střídání za střídáním. Bohužel jsme udělali dva fauly v jednom střídání a čekala nás dvouminutová hra ve třech. Tu jsme paradoxně dokázali přežít, pak ale přišly tři hrubé individuální chyby, kdy hráči řešili herní situace v rozporu s tím co trénujeme a chceme hrát - soupeř z nich vstřelil dvě branky … Po druhé jsme tak prohrávali 1:3. Ve třetí třetině dvě-tři šance byly, bohužel jsme je nedokázali využít a soupeř tak dnes po zásluze vyhrál. Teď je potřeba se připravit na příští týden, kdy nás čeká derby a pak finální dva víkendy. V těchto pěti zápasech se rozhodne, jak úspěšná bude sezóna výsledkově.

Konečný stav: 4:1

'9' - Valašský hokejový klub - HCM Warriors Brno 9:1

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

V tomto zápase jsme pouze v úvodní třetině dodrželi taktiku a dá se říct,že v této části jsme byli lepším celkem. Bohužel v dalším průběhu utkání se z naší hry vytratilo všechno hokejové, což umocněno individuálními chybami vedlo k vysoké porážce. Pochvalu za velmi dobrý výkon si zaslouží pouze gólman David Matoušek.

Konečný stav: 9:1
Odehráno:
 10.2.2023

'9' - HCM Warriors Brno Valašský hokejový klub 5:4p

Trenér

První třetina se podobala předchozímu utkání, neaktivní hrou jsme si vykoledovali stav 1:3 po první třetině. Do druhé třetiny jsme vstoupili mnohem lépe, zlepšili jsme napadání soupeře a byli jsme lepším týmem. Paradoxně jsme však v závěru inkasovali a do závěrečné části vstupovali za stavu 1:4. Ve třetí třetině jsme byli za svoji aktivitu odměněni srovnáním stavu na 4:4 a rozhodnutím zápasu v náš prospěch v prodloužení.

Konečný stav: 5:4p