Další víkend, další zápasy, další reporty!

'JUN' - HCM Warriors Brno - Berani Zlín 1:2

Trenér

Trenérská licence B

Tel. 731784085

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Po celé utkání, jsme byli aktivnější, bohužel jsme vyhořeli na brankáři soupeře.

Konečný stav: 1:2
Odehráno:
 16.2.2024

'JUN' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 7:3

Trenér

Perfektně odmakané utkání z naší strany, konečně se nám podařilo vstřelit první branku a od toho se odvíjel celý zbytek utkání. Obrovská pochvala pro celý tým.

Tel. 736534955

Na utkání jsme se těšili, bohužel řadu kluků svazovala nervozita a rychle prohravame 0:2, do konce třetiny se nám podaří dát kontaktní branku. Do druhé třetině vstoupíme podle představ a otáčíme stav na 3:2 pro nás. Pak na nás dolehne tíha okamžiku a individuálními chybami nám soupeř do konce druhé části dá 4 branky a prohráváme 3:6. Třetí třetina už byla křeč. Pokud ještě chceme promluvit do hry o postup tak se z dneška musíme rychle ponaučit.

Trenér

Vyrovnaný zápas kdy se kluci ze stavu 0:3 dokázali vrátit do zápasu a škoda chyby, která rozhodla o tom, že nemáme ze zápasu žádný bod.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Další brněnské derby se odehráli na ledě Komety. Velmi kvalitní soupeř, fyzicky vyspělejší. Dokázali jsme držet krok a dostávali se i do slibných brankových příležitostí. Nakonec nás ovšem soupeř přetlačil, zejména v předbrankovmé prostoru. Letos máme ještě jednu šanci je porazit a to na domácí půdě 15.3. Věřím, že doma budeme silnější a zadaří se

.Konečný stav: 9:2

Odehráno: 17.2.2024

'7' - Tigers Zlín - HCM Warriors Brno 6:1

Trenér

Utkání ve vysokém tempu proti týmu Zlína složeného převážně z kluků ročníku 2010. Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři jsme dokázali držet 2 třetiny. Následně po několika kontroverzních rozhodnutích rozhodčích se zápas rozkouskoval a hráli jsme skoro celou poslední třetinu v oslabení, to soupeř potrestal góly a my s tím už nemohli nic dělat. Pro kluky emočně velmi vypjaté utkání, těžký v tomto věku nést nespravedlnost a umět se tím vyrovnat. Neustále máme na čem pracovat, a nastavení hlavy je jedna z nejdůležitějších věcí.

Konečný stav: 6:1

'5' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Fosfa Břeclav 8:6