Nový rok je tu a ním i nové reporty!

První lednový týden je za námi a ním i další zápasy!

'JUN' - TECHNIKA HOCKEY BRNO - HCM Warriors Brno 4:1

Po vánoční přestávce jsme začali zápasem s Technikou. Ve značně prořídlé sestavě jsme bojovali a drželi skóre  0 – 1  z 3.min. první třetiny až do 45 min. třetí třetiny. Měli jsme dost příležitostí na vyrovnání, ale nedařilo se nám využít nabídnutých šancí na srovnání. Po chybě v naší třetině jsme obdrželi druhý gól a zápas jsme ztratili při naší přesilové hře, kdy jsme chybovali ve středním pásmu a dostali třetí i čtvrtý gól . Jediným střelcem byl M. Kelbl, který snížil na konečných 4 – 1. Bojovnost a vůli kluci prokázali, podpořený skvělou prací v bráně  K. Horákem, bohužel nevyužité šance a zbytečné chyby v přesilovkách nás stáli alespoň naděje na bod.

Konečný stav: 4:1
Odehráno: 7.1.2022

'JUN' - Valašský hokejový klub - HCM Warriors Brno 3:4sn

V neděli jsme odjížděli na zápas ještě v chudší sestavě než v pátek, celkově ve 12 hráči a 2 brankáři (bez Tomana a Hanáka). I v takové sestavě kluci příkladně bojovali a celý zápas podpořený znovu skvělým výkonem brankáře M. Vystavěla.  Po bezbrankové první třetině jsme šli dvakrát do vedení 2 –  1 brankou T. Staňka a R. Marka. Po sérii vyloučení došlo k vyrovnání soupeře na 2 – 2. Ještě tři minuty před koncem utkání jsme  brankou  D. Heinricha šli do vedení 3 – 2. Bohužel se nám nepovedlo udržet vedení a 20 s před koncem jsme dostali vyrovnávací gól a šli do prodloužení. V prodloužení znovu kluci prokázali max. vůli po vítězství, když jsme ubránili  90 s dvojnásobné oslabení  3 proti 5 a šli do penaltového rozstřelu. I v něm jsme byli úspěšnější než soupeř a brankami T. Staňka, V. Rašovského a D. Heinricha získali druhý bod v utkání. Opět patří poděkování za příkladný bojovný výkon všech hráčů.

Tel. 732698834

Další olova přestřelka. Z naší strany vcelku povedený zápas. Dostali příležitost všichni hráči se ukázat a rozvinout svůj potenciál. Zápas byl v dobrém tempu a soupeř stále na dostřel. Takové utkání nám ukážou na čem je potřeba zapracovat do dalších utkání a především do následující sezony v přípravě týmu na 9. třídu.

Konečný stav: 7:10

'7' - HC RT Torax Poruba - HCM Warriors Brno 6:7

Konečný stav: 6:7

'6' - HC KOMETA BRNO - HCM Warriors Brno 8:3

trenér

Utkání hrané na Rondu je vždy pro kluky svátek, tentokrát jsme, již nebyli první třetinu vyjevení z velké haly a do zápasu jsme vyrazili ve výborném tempu. Herně jsme se soupeři vyrovnali a od prvního našeho měření v přípravě na jaře jsme udělali obrovský kus práce. Zápas rozhodly individuální chyby a taky spoustu neproměněných šancí. Za co bych kluky chtěl pochválit je zvládnutá hra bez brankáře poslední minutu a půl - dobře jsme napadali, udrželi jsme se na kotouči v pásmu a vytvořili si i šance.

Konečný stav: 8:3
Odehráno: 5.1.2022

'6' - HCM Warriors Brno - Valašský hokejový klub 5:12

trenér

Zápas, který jsme herně zvládli, ale absolutně nezvládli mentálně. V půli zápasu jsme dokonce vedli a po 50 minutách na tabuli svítili skóre 5:6. Do té doby skvělý zápas, za který si zaslouží tým uznání. Následně jsme ale vždy po našem tlaku dostali 2 slepené goly a bylo po zápase. Kluci se v hlavě zlomili a najednou nic nevycházelo. Frustrace se přetavila v nekázeň a soupeř pak měl již zápas pod kontrolou. Musíme zapracovat více i na mentální stránce a usměrnění svých emocí k lepšímu výkonu.

Konečný stav: 5:12