'DOR' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 10:8

Trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Tento víkend jsme z důvodu marodky Chrudimi hráli jenom dnešní zápas. Páteční neplánované volno nás ale nepoznamenalo a první dvě třetiny byly z naší strany velmi dobré, líbil se nám pohyb a konečně jsme proměňovali šance - po zásluze jsme vedli 7:3. Bohužel šel brankář Honza do poslední třetiny se zdravotní komplikací a my jsme neměli druhého brankáře na vystřídání, takže to musel dochytat. Nakonec to kluci spolecnymi silami zvladli a to se počítá. Dnes hráči utkání byli jednoznačně Honza Bílý a Matěj Drásal.

Konečný stav: 10:8

Odehráno: 4.12.2022

'9' - HCM Warriors Brno - HC KOMETA BRNO 3:5

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

Nedobrý výkon umocněný velkým počtem vyloučených na naší straně v první třetině vedl až ke skóre 0:5 po dvou třetinách. Teprve ve třetí třetině jsme zlepšeným výkonem výsledek korigovali na 3:5.

Konečný stav: 3:5

Odehráno: 3.12.2022

'9' - HC Dukla Jihlava - HCM Warriors Brno 10:5

Trenér

Solidní výkon v první třetině nás posunul k vedení 3:0. Už ,, tradičně" katastrofální vstup do druhé třetiny umožnil soupeři vyrovnání na 3:3 během čtyř minut. Další vývoj utkání ovlivnilo našich obdržených 54 trestných minut a téměř nepřetržitá hra v oslabení.

Tel. 732698834

Zápas v Blansku se nesl v podobném duchu jako poslední utkání proti papírově slabším soupeřům. Po rozpačitém úvodu jsme se dostali do zápasového tempa a získali utkání pod kontrolu. Je potřeba ale říci, že tempo i nasazení hráčů v tréninku je daleko vyšší něž v takových utkáních. Body do tabulky se počítají, příští víkend nás čeká poslední zápas základní části doma proti Boskovicím.

Konečný stav: 5:8

'6' - HCM Warriors Brno HC Dukla Jihlava 5:6