Obrosvký úspěch naších deváťáků!

2. rok po sobě patříme mezi TOP 24 žákovských klubů v ČR!

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Břeclav 5:2

Hlavní trenér

Oba dva zápasy byli jako přes kopírák, utrápené a nevyrázné výkony nás dál provázejí. Nezbývá nám než se z toho dostat tvrdou a poctivou prací.

Tel. 736534955

Když řidič autobusu slyšel, že hraje aktuálně první s druhým mužstvem tabulky, tak říkal :" To se těším, mohl by to být dobrý hokej." Nebyl. Poslední dva tréninky jsem viděl pouze na kamerách a bylo pošetilé očekávat, že sklidíme něco jiného, než v týdnu zasejeme-  nastavení hráčů se přeneslo  do první poloviny utkání.

Volba hráče utkání je jednoduchá, Honza Hanzlík byl jediný, kdo snesl přísné měřítko a držel nás v zápase.

Konečný stav: 4:2

'DOR' - HCM Warriors Brno - HC Chrudim 4:0

Včerejší utkání bylo v porovnání s pátkem jako den a noc - prezentovali jsme se aktivním pohybem a diktovali tempo hry po první dvě třetiny. Po druhé  třetině to bylo  3:0 a chválím všechny tři střelce za techniku střely předcházející brankám. Před třetí třetinou se zřejmě soupeř rozhodl, že nás zlomí svou tvrdostí a začal nás po ledě doslova nahánět. Jsem rád že kluci ukázali, že si nikdo nemůže myslet, že když nás neporazí tak nás aspoň zbije. Bohužel, rozhodčí utkání v této fázi nezvládl, neprokázal cit pro hru a nerozpoznal, kdo chce hrát hokej a kdo za rozhodnutého stavu vyvolávat šarvátky. Víc to nebudu hodnotit, snad jen že naštěstí se nikomu nic vážného nestalo a všichni se to učíme.

Co se týká hráče utkání tak v první řadě musím pochválit všechny hráče za předvedený výkon a hráčem utkání jmenuji Petra Čadu, který k bojovnosti dnes přidal posun v taktice a udržení se na puku.

Konečný stav: 4:0

'9' - PSG Berani Zlín - HCM Warriors Brno 6:4

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

Závěrečný zápas kvalifikace o postup do vyšší fáze soutěže 9.tříd. Důležitost zápasu si borci (a borka) až příliš pustili do hlavy. Výsledkem byl podprůměrný výkon na všech postech, což na nijak výrazného soupeře nestačilo. Pokud se po minulém zápase dalo mluvit o mírném optimizmu směrem k výkonu zadních řad, v tomto utkání byl výkon obrany tragický. Po třetinách 2:0, 3:3 a 1:1 jsme utrpěli porážku 6:4. Do dalších bojů musíme ještě na mnohém zapracovat a z takových porážek se poučit.

Konečný stav: 6:4

Odehráno: 8.10.2022

'8' - HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno 1:6

Celé utkání jsme byli lepším týmem , důstojně jsme zvládli  tvrdou hru soupeře  a  ve třetí třetině jsme domácí tým jednoznačně přehrávali.  Nutné vyzvednout zodpovědný přístup všech hráčů a nasazení po celý zápas.  Rovněž výkon brankáře nás v důležitých  momentech podržel. Konečný stav 1-6.

Konečný stav: 1:6

'7' - HCM Warriors Brno HC Blansko 11:2

Mgr. Dominik Huml

Trenér

Žákovský trenér ČSLH

Tel. 732698834

V sobotu na náš led zavítal soupeř z Blanska. Nebyl to snadný zápas, jak se na první pohled může zdát. Do utkání jsme nastoupili tak nějak vlažně. Rychle jsme inkasovali 2 góly. Následně se, ale tempo hry zrychlilo, kluci začali bruslit a zápas již byl náš. Až do závěrečného hvizdu jsme hru kontrolovali a soupeře k ničemu nepustili.

Konečný stav: 11:2

'6' - BK Havlíčkův Brod - HCM Warriors Brno 7:3

Milan Vlk

Trenér

Trenérská licence A

Tel. +420 608 711 223

Úvod zápasu byl z naší strany hodně rozpačitý. Soupeř nás přehrával v kombinaci i v osobních soubojích. Výsledkem byla prohraná první třetina 6:1. Od druhé třetiny se hra začala srovnávat. Hrál se rychlý hokej plný osobních soubojů na obou stranách. Kluky bych chtěl pochválit za to, že zápas i po špatné první třetině nevypustili a dokázali se do zápasu vrátit a dohrát ho ve velkém nasazení. Konečný stav 7:3.

Konečný stav: 7:3

'5' - HCM Warriors Brno - HHK Velké Meziříčí 14:8

Roman Erat

Trenér

Tel. 725 676 565

Odehráli jsme dobré utkání a díky dobrému pohybu a týmovému výkonu jsme si vytvořili spoustu šancí, které se nám občas nedařilo proměnit podle našich představ.

Konečný stav: 14:8

Odehráno: 9.10.2022