Obsáhlý víkendový report je tu!

Junioři nastoupili do utkání se dvěma hráči Komety Brno. První zápas si obhájili vítězstvím 3:2.  V druhém zápase juniorky na ledě Přerova nezvládli utkání proti těžkému soupeři a prohráli.

'JUN' - Warriors zvítězili nad Vsetínem 3 : 2

Po roční pauze jsme nastoupili do utkání se dvěma hráči Komety Brno (Pígl M. a Horký A.), a posílení mužstva se odrazilo na celkové hře. První třetina skončila bez branek, ve druhé části, která skončila poměrem ( 3 : 2 góly dali Horký, Rašovský, Novotný) docházelo k situacím, kdy jsme neudrželi delší čas dvoubrankové vedení a vždy jsme umožnili soupeři snížit skóre a udržet naději na zvrat utkání. Třetí třetinu jsme udrželi znovu bezbrankovou a díky skvělému výkonu brankáře Vystavěla, ale také všech hráčů, kteří bojovali a přežili několik kritických chvil a vybojovali důležité body v nové sezóně, za co jim patří naše poděkování.

Trenéři juniorů

Soupiska Warriors Brno
Branky: 1. Horký, 2. Rašovský, 3. Novotný
Konečný stav: 3:2
Odehráno:

'JUN' - Warriors prohráli proti těžkému soupeři 0 : 7

V druhým zápase juniorky na ledě Přerova v neděli mužstvo oslabené o brankáře Vystavěla (zápěstí), a útočníkaHorkýho( hrál v sobotu EXJ), nezvládlo utkání proti těžkému soupeři a prohrálo hladce 7-0. V brance nastoupil Karel Horák a hned v první třetině, několikrát mužstvo podržel, ale i tak končila prohrou 2 – 0. Druhá třetina skončila stejným rozdílem jako první a mužstvo se dopouštělo hrubých chyb, za které tvrdě platilo. Ve třetí třetině odstoupil ze hry pro zranění obránce Mrkvica a dohrávali jsme utkání na pět obránců. I ve třetí třetině obrázek hry byl stejný jak v předešlých dvou, kdy vlastními chybami jsme soupeři umožnili ještě třikrát skórovat na konečný výsledek 7-0. V tomto utkání jsme zaostávali nejen v bruslení a střelbě, v důrazu jak před vlastní tak i soupeřovou brankou, ale v dodržování taktických pokynůcož vedlo k jednoznačnému výsledku.

Konečný stav: 0:7
Odehráno:

'9' - SŽ A  HCM Warriors Brno - Lvi Břeclav mistrovského utkání s výsledkem 11 : 5

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Kluci se už nemohli dočkat prvního mistrovského utkání. Jsme rádi, že ve hře byly vidět věci, na které se v tréninku zaměřujeme. Co se týká průběhu zápasu, tak se dá říct, že jsme ho měli po celou dobu pod kontrolou. Kaňkou je, že utkání nedohráli naši dva klíčoví hráči, uvidíme, jak dopadne vyšetření u doktora.

Tel. 732698834

I přes ne zcela příznivý výsledek, bylo v zápase mnoho pěkných okamžiků. Dnes jsme měli možnost se konfrontovat se soupeřem, který měl zařazeno o jeden rychlostí stupeň více. Po strašlivém začátku, jsme srovnali hru a byl to pěkný zápas - nahoru, dolů s mnoha akcemi 1 na 1.

Na tyto se nyní zaměřujeme. Po dvou třetinách jsme byli ještě v kontaktu, ve třetí třetině jsme již fyzicky a hlavně psychicky odešli. V téhle kategorii je důležité držet kotouč, po jeho ztrátě ho okamžitě získat zpět a nebát se přejít přes hráče. Tyto úkoly jsme v celku plnili. Určitě máme rezervy v zakončení, kde mohlo padnout určitě více branek, stejně tak by to chtělo více soustředěnosti v našem brankovišti. Jsou to pro nás první zápasy na velké hřiště a čeká nás ještě spoustu práce, na kterou se ovšem těším.

Dominik Huml

Branky
Konečný stav: 4:16 MBK Vyškov

'8' HCM Warriors - MBK Vyškov    14:0

trenér

Utkání jsme vyhráli zcela jednoznačným rozdílem. Po drtivém nástupu v první třetině, kdy naši hráči zápas rozhodli, již nebylo o co hrát. Největší výzvou bylo udržet stále soustředěný výkon našich borců i po zbytek utkání. Pochvala patří oběma brankářům, kteří i přes nízký počet střel soupeře neztratili nervy a udrželi čisté konto. U obránců bych vyzdvihnul zlepšenou práci v útočné třetině, kde jsme měli více prostoru pro zapojení obránců do útočné fáze hry. Naši útočníci si sice s chutí zastříleli, ale jejich výzvou zase měla být pohotová střelba z opačné nohy. Výhra se určitě počítá, ale musíme neustále dále pracovat a v příštích zápasech ukázat více.

Branky
Konečný stav: 14:0  MBK Vyškov

'7' . HCM Warriors - Lvi Břeclav   6:3

Již tradičně jsme začali velice vlažně, čehož soupeř využil a dostal se do dvoubrankovehi vedení. Postupen času se hra vyrovnávala a výsledkem byl stav po 2.třetině 3:3Velkou bojovnosti a nasazením jsme závěrečnou třetinu vyhráli 3:0 a dokázali velice nepříjemného soupeře porazit. Vsem hráčům za bojovnost a nasazení patří poděkovat