Olympiády dětí a mládeže se zúčastní také výběr hráčů Warriors!

V roce 2020 Karlovarský kraj poprvé přivítá Olympiádu dětí a mládeže. O pořadatelství 9. ročníku zimní verze se podělí města Karlovy Vary, Boží Dar, Cheb, Mariánské Lázně, Ostrov a Sokolov, sportovci budou ubytování také v Jáchymově. Vedle tradičních zimních sportů, jako je lední hokej, alpské lyžování či biatlon se kraje utkají také v karate, šachu nebo umělecké soutěži v hraní na klávesové nástroje. Slavnostní zahájení bude hostit karlovarská KV Arena. Organizátoři očekávají příjezd 1980 sportovců a trenérů.

Od nedělě 19.01.2020 do pátku 24.01.2020 se koná už devátý ročník Zimní olympiády dětí a mládeže. Tento rok zamíří skoro dva tisíce sportovců a trenérů do Karlovarského kraje.

Z aktuálních řad našeho klubu HCM Warriors Brno bylo do kategorie ledního hokeje nominováno celkem 4 hráči U15 včetně náhradníka. Dalších 5 hráčů včetně náhradníka, kteří se dostali na nominační listinu, v minulosti hájili naše barvy.

Kategorii rychlobruslení budou za náš Jihomoravský kraj reprezentovat 3 hráči z našeho klubu. Všem níže zmíněným přejeme mnoho úspěchu.

Nominace hráčů Warriors na ZODM U15 - Lední hokej:

Náhradník:

Nominace odchovanců Warriors na ZODM U15 - Lední hokej:

Náhradník:

Denis Svoboda

hráč - obránce

Ondřej Kos

Jakub Zduba

David Brodecký

Michal Červenka

hráč - útočník

Nominace hráčů Warriors na ZODM U15 - Rychlobruslení: