JUN: Havířov byl doma úspěšnější

Juniorka se dále trápí, avšak opoti předešlým zápasům snižuje rozdílové branky. Na ledě Havířova tentokrát podlehla 3:1.

Radovan Bártek

Podali jsme bojovný výkon. Za stavu 1:2 jsme ale bohužel neproměnili samostatný nájezd. Sahali jsme po remíze, ale opět za 0 bodů... Hráče, ale musím pochválit za bojovnost.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Rašovský, Mahdal, Staněk, Klimeš, Orsech, Sedláček, Holotík, Karpíšek, Marčík, Bocián(C), Vysloužil, Del Favero, Kavický, Mudrych, Hrstka, Ludvík, Antoňů.

Branky: 1. Del Favero(Antoňů)

JUN: Vsetín porazil Warriors 4:2

Warrioři v neděli bojovali na ledě Valašského hokejového klubu Vsetín. Ačkoliv bylo utkání místy vyrovnané, domácímu týmu se přesto podařilo cenné vítězství doma vybojovat.

Radovan Bártek

Bez komentáře

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Vystavěl) - Rašovský, Mahdal, Staněk, Klimeš, Orsech, Sedláček, Holotík, Karpíšek, Marčík, Bocián(C), Vysloužil, Del Favero, Kavický, Mudrych, Hrstka, Ludvík, Antoňů.

Branky: 1. Del Favero(Mudrych), 2. Kavický(Del Favero)

'9.' - Kousek od vítězství

Osmáci v zápase s Kometou bojovali do poslední vteřiny, avšak Kometa měla větší štěstí a vyhrála.

Chyběl kousek o mohli jsme připravit Kometu o první body v sezoně. Rozhodlo neproměňování šancí, důraz v koncovce a velice špatné přesilovky(inkasované dva goly). Ale čeho si jako trenér cením víc, než výsledku je to, že naši hráči utkání nevzdali a za nepříznivého stavu 1:4 pořád bojovali a byly celou třetí třetinu lepším mužstvem. Bohužel jsme dokázali vstřelit jen jedinou branku. Zápasu by určitě slušela remíza 4:4. Za předvedený výkon, nasazení, bojovnost patří všem hráčům poděkovat.

Soupiska Warriors Brno: Kopuletý(Frgál) - Hamřík, Jindra, Žižka, Šlahora, Lička, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Bílý, Podborny, Kučera, Modl, Raušer.

Branky: 1. Stávek(Kučera), 2. Stávek

Konečný stav: 2:4

'8.' - Ze Znojma s remízou 2:2

Spokojenost na trenérské lavičce osmé třídy! Trenér Valošek pochválil svůj tým osmé třídy za skvěle odvedený výkon v utkání proti Znojmu.

Zdeněk Valošek

Hráči se striktně drželi taktiky, kterou jsme si stanovili před utkáními a odměnou jim je dobrý výsledek proti favorizovanému soupeři.

Soupiska Warriors Brno: Krajíček - Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Mayer, Kostlán, Kunc(C), Volf, Řežucha, Hrazdíra, Baláž, Bartoň.

Branky: 1. Baláž(Kunc), 2. Kunc(Hrazdíra)

'8.' - Jednostranná přestřelka

V neděli si osmá třída „vyšlápla“ na tým Boskovic. Warrioři řádili „o sto šest“ a tým protihráčem porazili vysoko 14:0! K vítězství také pomohl HATTRICK, který proměnil Řežucha a také nahrávka na druhý gól od brankáře Kostečky.

Zdeněk Valošek

Soupiska Warriors Brno: Kostečka - Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Mayer, Kostlán, Kunc(C), Volf, Řežucha, Hrazdíra, Baláž, Bartoň.

Branky: 1. Kunc, 2. Řežucha(Kostečka), 3. Vítek(Kos), 4. Hrazdíra(Kunc, Baláž), 5. Kunc, 6. Střeštík, 7. Vítek(Řežucha), 8. Kos(Bartoň, Řežucha), 9. Kos(Mayer), 10. Řežucha(Mayer, Bartoň), 11. Mayer(Volf, Řežucha), 12. Bartoň(Baláž), 13. Řežucha(Mayer), 14. Volf(Řežucha

'7.' - Kometa zvítězila o 4 branky

Domácí tým Warriors nastoupil do utkání vyburcován, avšak Kometa byla úspěšnějším týmem.

V sobotu měly ročníky “7” a “9” sváteční den - přijela k nám Kometa a hrálo se brněnské derby. I do tohoto utkání jsme vstoupili ve velmi redukované sestavě, kdy nám chyběli čtyři hráči základní sestavy. V porovnání a prvním utkáním s Kometou jsme se v našem výkonu posunuli dál, některé hráče derby vybičovalo k předvedení nadstandardního výkonu, všichni pak podali nadšený výkon od začátku až do konce a byli jsme Kometě důstojným soupeřem. Každý hráč v rámci pozápasové zpětné vazby ví, na čem zapracovat .

Soupiska Warriors Brno: Motal(Hanzlík) - Slezáček, Urbánek, Baborovský, Holeš, Coufal, Kubín(C), Brodecký, Čada, Šichtář, Mráz, Vašín.

Branky: 1. Mráz(Kubín), 2. Kubín, 3. Kubín(Čada)

'6.' - Warriors pod palbou Znojma

Znojmo náš tým Warriors Brno bohužel vůbec nešetřilo. Domácí tým se na nás skvěle připravil a ve všem byl lepší. Díky tomu také zvítězil vysoko 13:4.

Mgr. Karel Husák

Tel. 732122081

Hned od prvních minut byl domácí tým lepší, rychlejší na bruslích, důraznější v soubojích a schopen nás přehrávat. S vysokým tempem jsme měli problémy a mnohdy to vypadalo , že se nám nechce na led. Špatně jsme střídali a propadávali v osobních soubojích. Byl světlý moment v první třetině, kdy jsme snížili na 2-3 a soupeře jsme tlačili, bohužel v následné přesilovce jsme obdrželi dvě branky. Dalším nepříjemným momentem bylo zranění našeho hráče, který musel být převezen do nemocnice. Tento zápas patřil k horším a nebudeme na něj rádi vzpomínat.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler(C), Ryšánek, Prokeš, Daněk, Slívko, Sýkora, Dlabáček, Urbánek, Kafka, Harásek.

Branky: 1. Slívko, 2. Daněk(Sýkora), 3. Kafka(Urbánek), 4. Kafka(Daněk)

'6.' - Vyškov poražen deseti góly!

Šesťáci neměli s Vyškovem žádné slitování a porazili ho o 9 branek!

Mgr. Karel Husák

Tel. 732122081

Před zápasem byly trošku obavy, aby jsme zahráli kvalitní zápas, protože výkon proti Znojmu byl špatný. Naštěstí jsme vsítili branku jako první a zápas jsme v poklidu dohráli. Dá se říci, že dobrý výsledek byl povinností a čekají nás další důležité zápasy s Břeclaví, Technikou a Kometou.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler(C), Ryšánek, Prokeš, Daněk, Slívko, Sýkora, Dlabáček, Urbánek, Kafka.

Branky: 1. Sýkora(Slívko), 2. Sýkora(Daněk), 3. Kafka(Sýkora), 4. Tischler(Dlabáček), 5. Kafka(Tischler), 6. Daněk(Tischler), 7. Szalka(Prokeš, Slívko), 8. Prokeš(Slívko), 9. Kafka(Dlabáček), 10. Slívko(Tischler)

'6.' - Blansko doma zvítězilo

Domácí tým byl na svém ledě úspěšný a díky tomu porazil Warriors 5:1.

Jiří Otoupalík

Trenérská licence C

Bez komentáře

Soupiska Warriors Brno: Matoušek - Zíma, Mooris, Folwarczný, Kurek(C), Eliáš, Nezpěváková, Vdovec, Štangler, Sládek, Svoboda, Maloň.

Branky: 1. Štangler

Autorem článku je Ondřej Souček