Pomalu ale jistě vstupujeme do druhého kola soutěží!

Minulý týden se sice odehrálo méně zápasů, ale dostáváme se do druhého kola soutěží!

Tel. 736534955

Jeli jsme tam s tím, že to je poslední utkání prvního kola soutěže, která je zatím hodně vyrovnaná a chceme si odvést vítězství.

Začali jsme dobře, bohužel jsme po první vstřelené brance přestali bruslit a dostali soupeře na koně, který pasivity využil a vedl 4:1 po druhé.... Ve třetí třetině jsme hru stáhli na 11 lidí a utkání dokázali otočit v prodloužení. Všem hráčům patří uznání za otočení výsledku, to se určitě počítá... Bohužel

jsme přišli o Kubu Ličku, který po neúmyslné srážce skončil na pozorování v nemocnici .

Hráčem utkání opět Petr Čada, za svůj přístup byl odměněn dvěma góly.

Konečný stav: 4:5p

Odehráno: 14.10.2022

'DOR' - HCM Warriors Brno - HC AZ Havířov 2010 5:2

Utkání s těžkým soupeřem, který nás v prvním utkání doma jasně přehrál. Tentokrát jsme šli rychle do vedení 2:0 a pak přišel náš klasický herní výpadek. Ve druhém třetině jsme přežili klinickou smrt. Ve třetí jsme zápas překlopili na naši stranu třemi využitými přesilovkami. Utkání rozhodlo, že jsme víc chtěli vyhrát, kluci ukázali vítězný charakter.

Konečný stav: 5:2

'9' - HCM Warriors Brno - HC VÍTKOVICE RIDERA 3:7

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

Do prvního kola nadstavby 9.tříd nám los přidělil za hosty Vítkovice. S kvalitním soupeřem jsme drželi dvě třetiny krok a do závěrečné části jsme vstupovali za stavu 2:3. Bohužel se opět projevila naše stará bolest - nástupy do začátků třetin. Opět jsme v krátkém čase inkasovali tři góly a bylo rozhodnuto. Zápas tak dospěl ke konečnému výsledku 3:7. Velká škoda, soupeř byl hratelný a měli jsme ze zápasu vytěžit body do tabulky.

Konečný stav: 3:7

Odehráno: 15.10.2022

'7' - SKMB Boskovice z.s. - HCM Warriors Brno 5:8